Yolcular şoke oldu! Zabıtadan halk otobüsünde çılgın evlilik teklifi

UŞAK belediyesinde zabıta memuru olarak görev yapan 29 yaşındaki Fatih Öztürk bir yıldır birlikte olduğu sevgilisi Fatma Albayrak’a halk otobüsünü durdurarak sürpriz bir evlilik teklifinde bulundu.

DENETLEME BAHANESİYLE HALK OTOBÜSÜNÜ DURDURDU: Sabah erken saatlerde işe gitmek için otobüse binen Fatma Albayrak, zabıta memuru olan sevgilisi Fatih Öztürk’ten sürpriz bir evlilik teklifi aldı. Zabıta Fatih Öztürk Fatma Albayrak’ın her zamanki işyerine gittiği yol güzergahında bekleyerek mesai arkadaşlarının da yardımıyla denetleme bahanesiyle halk otobüsünü durdurdu. Otobüse binen zabıta Öztürk, önce otobüs içerisinde bulunan vatandaşlardan özür diledi. Ardından sevgilisine bir buket çiçek uzattı ve evlilik teklifinde bulundu. 'Evet' yanıtının ardından otobüste bulunan vatandaşlar bu güzel teklife kayıtsız kalmayarak genç çifti alkışlayarak tebrik ettiler. 

Sevgilisi Fatih Öztürk’den böyle bir anda evlenme teklifi beklemediğini ifade eden Fatma Albayrak, “Çok mutluyum. Çok değişik bir duygu. Evlenme teklifi bekliyordum ancak böyle bir anda beklemiyordum” dedi.

  • Güncel 30 Mayıs 2018 10:35
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Yolcular şoke oldu! Zabıtadan halk otobüsünde çılgın evlilik teklifi videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Misafir 30 Mayıs 2018 10:50 Artık gına geldi bu saçmalıklardan... Sevdiği bir kadına adam gibi evlilik teklifi yapacak "adam" kalmayacak bu gidişle!

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro