eposta yazdır zoom+ zoom-

Yılmaz Büyükerşen Cumhurbaşkanı adayı olacak mı? İlk kez açıkladı

 Yılmaz Büyükerşen Cumhurbaşkanı adayı olacak mı? İlk kez açıkladı

Bugünlerde gündenden düşmeyen Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yılmaz Büyükerşen cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda ilk kez konuştu. Büyükerşen; ''Bana ne görev verilirse onu yaparım. Aday değilim, verilen görevi yaparım” dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 15-08-2017 13:05 - Güncelleme: 15-08-2017 13:05

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yılmaz Büyükerşen, vatandaşların "Cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda bir düşüncesinin olup olmadığı" sorusuna "Ben şimdiye kadar hiç aday olmadım. Bana verilen görevi yaptım. Bana ne görev verilirse onu yaparım. Aday değilim, verilen görevi yaparım" diye yanıt verdi.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, telefonla tanışarak internetten sürekli görüştüğü Balıkesir’in Edremit İlçesi’nde yaşayan Akın Andıç’ı ziyaret etti.

NE GÖREV VERİLİRSE ONU YAPARIM

Büyükerşen’i yolda görenler sevgi gösterilerinde bulunurken, Cumhurbaşkanı olarak görmek istediklerini söyledi. Tebessüm eden Büyükerşen ise “Şimdiye sürekli bana verilen görevi yaptım. Ne görev verilirse onu yaparım” dedi.

CUMHURBAŞKANLIĞI DİYALOGU

Balıkesir’e giden Büyükerşen’i gören vatandaşlar yanına gelerek sohbet etti ve fotoğraflar çektirdi. Burada vatandaşlardan Erol Özgüneş Büyükerşen’e sarılarak “Sizi Cumhurbaşkanı olarak görmek istiyoruz. Bir de Antalya eski Belediye Başkanı” demesi üzerine Büyükerşen “Yapmazlar” derken, Özgüneş “Yaparlar. Kemal Bey vazgeçti. ‘Ben yokum’ diyor. Başbakan olmak istiyor’ dedi. Büyükerşen “Bakalım gösterecekleri mi aday?” dedi.

ŞİMDİYE KADAR HİÇ ADAY OLMADIM

Büyükerşen daha sonra “Belediye başkanlığı görevini sürdürecek misiniz yoksa Cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda bir düşünceniz var mı?” şeklindeki soruya ise  “Ben şimdiye kadar hiç aday olmadım. Bana verilen görevi yaptım. Bana ne görev verilirse onu yaparım. Aday değilim, verilen görevi yaparım” diye yanıt verdi. Büyükerşen, vatandaşlarla yaptığı sohbetin ardından Kazdağları’nı gezip incelemek için yakın zamanda yeniden geleceğini söyleyerek, Balıkesir’den ayrıldı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Yılmaz Büyükerşen Cumhurbaşkanı adayı olacak mı? İlk kez açıkladı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR12 YORUM
  • Misafir 15 Ağustos 2017 18:12 HE HE ,ESKİŞEHRİ YÖNETMEYİ ÜLKE YÖNETMEK SANIYOR BAZILARI,80 lik erşen CHP nin Türkiyenin umudu ha :))))))))))) puhaaaaaaaaaa

    CEVAP YAZ 0 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro