eposta yazdır zoom+ zoom-

Yıldırım'ın 'Sayın Genel Başkanım'a yanıtı: Onu bir daha söyle...

Yıldırım'ın 'Sayın Genel Başkanım'a yanıtı: Onu bir daha söyle...

AK Parti'nin dün toplanan MKYK'sında yaşananları Abdülkadir Selvi köşesinde yazdı. İşte Binali Yıldırım'ın esprili sözleri....

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 02-05-2017 11:55 - Güncelleme: 02-05-2017 11:55

Hürriyet Gazetesi Yazarı Abdülkadir Selvi, bugünkü yazısında MKYK'da yaşanan diyalogları ve Binali Yıldırım'ın yaptığı esprileri köşesine taşıdı.

Selvi'nin yazısında yer alan bölüm şöyle:

Binali Yıldırım, AK Parti Genel Başkanı olarak MKYK toplantısına son kez başkanlık etmesine rağmen buruk bir görüntü çizmiyor. Tam aksine yaptığı esprilerle ortamı rahatlatıyor.

 “Bundan sonra bu kadar rahat olmayacak. Daha ciddi olacak. O nedenle bu toplantının tadını çıkarın” diyor. MKYK üyeleri, “Sayın Genel Başkanım” diye söze başlayınca, “Onu bir daha söyle. Kulağa çok hoş geliyor” diye araya giriyor.

Bu arada MKYK üyelerinin bazıları attıkları imzanın fotoğrafını çekip, sosyal medya hesabında yayınlamak istiyor. İmzaların sosyal medya hesabında yayınlanmaması yönünde uyarıda bulunması için Başbakan’ın önüne bir not gidiyor. Binali Yıldırım tam aksine yayınlanmasını istiyor. “Tarihi bir karara imza attılar, onu paylaşsınlar” diyor. Ardından da “Bu heyet tarihi bir başarıya imza attı. Siz tarihi bir sorumluluğu yerine getirdiniz” diye ekliyor.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Yıldırım'ın 'Sayın Genel Başkanım'a yanıtı: Onu bir daha söyle... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro