eposta yazdır zoom+ zoom-

Yıldırım ve Kılıçdaroğlu Meclis'te görüşecek

Yıldırım ve Kılıçdaroğlu Meclis'te görüşecek

Başbakan Binali Yıldırım ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yarın Meclis'te bir araya gelecek. İki lider, Kerkük'teki son gelişmeler ile OHAL'in tekrar uzatılması konularını görüşecek.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 16-10-2017 22:33 - Güncelleme: 17-10-2017 00:10

Başbakan Binali Yıldırım ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bugün bir araya geliyor. İki liderin gündemdeki gelişmeleri ele alacağı belirtiliyor. Buluşmanın ana konusu ise Kerkük operasyonu.

Başbakan Binali Yıldırım ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün bir araya gelecek. Yarın TBMM'de bir araya gelecek iki liderin Bakanlar Kurulu'nda tekrar uzatılması gündeme gelen OHAL ile Kerkük operasyonu konularını görüşeceği belirtildi.

Hükümet Sözcüsü Bozdağ: 'OHAL uzatılıyor"

 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Yıldırım ve Kılıçdaroğlu Meclis'te görüşecek haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR4 YORUM
  • Kaann ç 17 Ekim 2017 06:46 Yorum yapan yurtlar.Bir yabancı tarihçi terki Avrupalıları işkal etmek çok kolay fakat yönetmek zor.Çümkü özğürlüğüne düşlün der.Türkler içinde Türklerin vatanını işkal etmezk çok zor ettikten sonra yönetmek çok kolay der.ANLAYANA.Uygulama çok gerek değilse kaldırılsın! Normale dönelim.ARTIK hain FETÖTÜ BİTTİ.

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Binali Yıldırım
BİNALİ YILDIRIM KİMDİR?

65. hükümette Başbakan olan Binali Yıldırım kimdir ve aslen nerelidir? Binali Yıldırım'ın özgeçmişi şöyle; 1955 yılında Erzincan Refahiye'de doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşa ve Deniz Bilimleri Fakül

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro