eposta yazdır zoom+ zoom-

Yılanın başını ezeceğiz

Yılanın başını ezeceğiz

Terör örgütünün saldırıları Bülent Arınç'ın gündemindeydi. Arınç terörle mücadelede kararlılık mesajları verdi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 17-09-2012 07:19 - Güncelleme: 28-10-2015 18:46

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, terör örgütünün alçakça ve haince saldırılar düzenlediğini vurguladı. Arınç, "Dikkati, enerjiyi ve gayretimizi bu yılanın başını ezmek için kullanacağız" dedi.

Seçim bölgesi Bursa'da Erzurumlular Federasyonu'nun Yıldırım ilçesi Kaplıkaya Mahallesi'ndeki yeni hizmet binasının açılış törenine katılan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, terör saldırılarına tepki gösterdi. Şehit haberlerinin tüm Türkiye'yi üzdüğüne dikkat çeken Bülent Arınç, büyük bir hainlik ve düşmanlıkla karşı karşıya olduklarını söyledi.

Başbakan Yardımcısı Arınç şunları kaydetti: "İçinde bulunduğumuz şartlar üzüntülü anlardır. Şu anda maalesef sadece bu şehidimiz değil, Bingöl Karlıova'da alçakça, kahpece uzaktan kumandayla, içinde bulunduğu araç havaya uçurulduğu için 8 polisimiz şehit oldu. Bir alçaklıkla karşı karşıyayız. Bir hainlikle, bir düşmanlıkla karşı karşıyayız. Elimizden gelen bütün dikkati, bütün enerjiyi, gayreti, bu yılanın başını ezmek için kullanıyoruz. Ama arada hepimizi üzen, kaygılandığı olaylar da yaşanıyor. Birisi bitmeden öbürü başlıyorsa, her şeyin bir zevali vardır. Bir işin kemali aynı zamanda zevaliye yakındır. Bu kadar hainliğin sonu zevaldir. İnşallah en kısa zamanda bu hainlerin akıbetlerini o feci sonunu en kısa sürede göreceğiz. Allah bizi muvaffak etsin. Milletimizi bu beladan ve felaketten kurtarsın."

PAYLAŞ tw fb

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro