eposta yazdır zoom+ zoom-

Finkafe’de Kullanıcı Sayısı Hızla Artıyor!

Finkafe’de Kullanıcı Sayısı Hızla Artıyor!

Türkiye’nin ilk server yatırımlı yerli sosyal medya platformu Finkafe’de kullanıcı sayısı her geçen gün katlanarak artmaya başladı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 28/05/2018 23:59 - Güncelleme: 05/06/2018 15:54

‘Fink’ atmak tabirinin hızla yayılmaya başladığı platformda kullanıcılar kişisel düşüncelerinin yanı sıra güncel olaylar çerçevesinde gündemi belirleyen paylaşımlarda bulunuyor. ‘Gönlünce gezip eğlenmek’ anlamına gelen ‘fink atmak’ tabiri kullanıcıların bir hayli hoşuna gitmiş durumda.

Ayrıca kullanıcıların ilgi alanlarına göre ayrıştırılmış 20 farklı kategoride paylaşımları inceleyebilmeleri ve paylaşımda bulunabilmeleri platformun dikkat çeken özelliklerinin başında geliyor. 

Fenomen adaylarına yeni fırsat!

Finkafe, diğer sosyal medya mecralarında fenomen olma fırsatını kaçırmış fenomen adayları için büyük bir fırsat. Platform içinde şimdiden yeni fenomen adayları çıkmaya başlamış bile. Kendine özgü tarzları ile ilgi çekmeye başlayan fenomen adayları takipçi sayılarını giderek arttırıyor.

Yeni fenomen adayları yerli sosyal medya platformu Finkafe’de bu imkanı bulabilir.

www.finkafe.com

Ilandır

PAYLAŞ tw fb gp

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro