eposta yazdır zoom+ zoom-

'Yerim destanınızı' diyen Yeliz Koray için karar çıktı

'Yerim destanınızı' diyen Yeliz Koray için karar çıktı

'Yerim destanınızı' başlıklı köşe yazısı nedeniyle gözaltına alınan bir yerel derginin yazı işleri müdürü Yeliz Koray, adli kontrolle serbest bırakıldı. Peki Yeliz Koray Yerim Destanınızı yazısında neler yazmıştı?

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 16-07-2017 18:29 - Güncelleme: 17-07-2017 08:18

İZMİT'te, 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili olarak 'Yerim destanınızı' başlıklı köşe yazısı nedeniyle gözaltına alınan bir yerel derginin yazı işleri müdürü Yeliz Koray, sevk edildiği adliyede, savcıya ifade verdikten sonra adli kontrolle serbest bırakıldı.

İzmit'te, Kocaeli Koz dergisi ve internet sitesinin yazı işleri müdürü olan Yeliz Koray'ın, 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili olarak 'Yerim destanınızı' başlıklı köşe yazısı internet sitesinde yayımlandı. Yeliz Koray'ın beğeni toplayan köşe yazısı birçok internet sitesinde ve sosyal medya hesaplarında yayımlanırken, tepkiler de gördü.

GÖZALTINA ALINMIŞTI
Yeliz Koray dün akşam saatlerinde İzmit'teki evinde gözaltına alındı. Yeliz Koray bugün Kocaeli Adliyesi'ne sevk edildi. Anayasal suçlara karşı işlenen suçlara bakan savcı, Yeliz Koray'ın ifadesini aldı. Yeliz Koray adli kontrol şartı ile tahliye serbest bırakıldı. Yeliz Koray adliyeden çıkarken kendisini bekleyen yakınlarıyla kucaklaştı.


Yeliz Koray köşe yazısı nedeniyle gözaltına alındığını belirterek, "Yazı sebebi ile gözaltına alındım. Sayın savcımıza ifade verdim. Adli kontrol şartı ile serbest kaldım. Adalete güveniyorum" dedi.

Yerim Destanınızı yazısı Yeliz Koray neler yazmış?

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN 'Yerim destanınızı' diyen Yeliz Koray için karar çıktı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR26 YORUM
  • Kürşat 18 Temmuz 2017 11:37 Sana göre zafer küçük, önemsiz olabilir. Saygısızlık yapmana gerek var mı? Bizler kemalizmin nice yalanına, baskısına, değerlerimize açtığı savaşa yüzyıl boyunca tahammül ettik... Sana baskıda bulunan da yok. Bu ne tahammülsüzlük, edepsizliktir ya hu!

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro