Yeni moda dilencilik ifşa oldu sanki çöpten ekmek yiyormuş gibi...

GÜN boyu yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeri olan İstanbul'un en merkezi yerlerinden İstiklal Caddesi'nde insanların duygularını istismar ederek yardım toplayan bir kadının yeni nesil dilencilik oyununu çevredeki insanlar ifşa edip bozdu. Cadde üzerinde birçok noktada durarak yanında taşıdığı çöp poşetinde bulunanları yiyormuş gibi yapan kadın, çevredeki vatandaşlardan kendisine yardım etmesini bekledi.

FARKLI FARKLI YERLERDE GÖRÜNCE... Yoldan geçen bir kişi ise, farklı noktalarda gördüğü kadının yanına giderek duygu sömürüsü yapmaması konusunda uyarıda bulundu. Kendisinin görüntülendiğini anlayan kadın, çöp poşetindeki bardağı fırlattı. Kadın daha sonra yanında getirdiği çöp poşetindeki yiyecekleri alarak gözden kayboldu.

ACIYIP DÜRÜM YAPDIRDILAR AMA YEMEDİ... Kadının duygu sömürüsünü anlayarak onu uyaran kişi, "Burada az önce acıyarak yanına geldiğimiz kadın, yoldan geçen bir kişi yardım amaçlı iki tane dürüm yaptırarak verdi. O dürümleri yemedi , sakladı. Bu kadın sadece önündeki çöpleri karıştırıyor kendisini yardıma muhtaçmış gibi göstererek duygu sömürüsü yapıyor. Gerçekten bu tür insanlar yardıma ihtiyacı olan insanlara engel oluyor" dedi.

İLERDE UYARDIM BURAYA GELDİ... "Ben birkaç kere böyle kişilere denk geldim" diyen kadın, "İnsanların duygularıyla oynuyorlar. Ben yukarıda kendisini uyardım 'Niye bunu yiyorsunuz, sana iki tane dürüm verdiler onu neden yemiyorsun' dedim. Oradan ayrılarak buraya geldi. Ben de takip ettim. Oradan topladığı torbasını başka bir yerde yeniden açtı. Biz burada insanlarımızı uyarıyoruz. Kesinlikle bu tür insanlara inanmasınlar" diye konuştu.

  • Güncel 09 Kasım 2018 13:56
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Yeni moda dilencilik ifşa oldu sanki çöpten ekmek yiyormuş gibi... videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Oku-Anla-Anlat 09 Kasım 2018 15:25 Bu ülkede 65 Milyon insan aslında Ruhen,Bedenen ve Fikren aç geziyor.Lakin durumun farkına varabilecek şekilde Beyni gelişmemiş.Çünkü okumuyor ve okutturmuyoruz.Kakari kikiri Dünyası yaşıyoruz.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro