eposta yazdır zoom+ zoom-

Yeni mezunlar için iş bulma tavsiyeleri!

Yeni mezunlar için iş bulma tavsiyeleri!

İş hayatına adım atmaya hazırlanan pek çok yeni mezun için zorlu süreç başlıyor. Üniversiteden yeni mezun oldunuz ve pek çok kişi gibi sizde iş hayatına en doğru noktadan başlamak istiyorsunuz. Peki, iş hayatımızı nasıl şekillendirmeliyiz? İletişim ve ilişki danışmanı Hande Akın cevapla.tv'nin sorularını yanıtladı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 24-07-2018 13:00 - Güncelleme: 24-07-2018 13:00

Yeni mezun oldunuz ve okulu bitirmenin heyecanı var artık üzerinizden büyük bir yük kalktı omuzlarınızdan. Peki, iş hayatına en doğru hangi noktadan başlanılmalıdır? İletişim ve ilişki danışmanı Hande Akın cevapla.tv'nin sorularını yanıtladı.

Yeni bir başlangıç yapacaksınız ve hayalinizdeki işi yaratmak için lütfen öncelikle lütfen bir kağıt ve kalem alın. Yeni bir başlangıç yapacaksınız ve hayalinizdeki işi yaratmak için lütfen öncelikle lütfen bir kağıt ve kalem alın ve yapmak istediğiniz şeyler nelerse hepsini teker teker yazın. Okuduğunuz okullar, iş tecrübeleriniz okurken yaptığınız işler, hobileriniz kendinizi anlatan bir CV hazırlayın. İşle ilgili yapmak istediğiniz hayalleri belirttiğiniz kağıdı, başvurularınızda kullanabilirsiniz.

E-mail yoluyla veya başvurmak istediğiniz kurumlara direk elden giderek CV'lerinizi dağıtabilirsiniz.
 

Kaynak: cevapla.tv

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Yeni mezunlar için iş bulma tavsiyeleri! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro