eposta yazdır zoom+ zoom-

Yeni Gelin 50. bölüm fragmanı son bölüm nefes kesti

Yeni Gelin 50. bölüm fragmanı son bölüm nefes kesti

Yeni Gelin 50. yeni bölüm fragmanı şimdiden merak ediliyor. 19 Mayıs Cumartesi günü ekrana gelecek Yeni Gelin dizisinin 50. yeni bölümünde neler olacak? Son bölümüyle büyük beğeni toplayan Yeni Gelin 50. yeni bölüm fragmanı İnternethaber'de.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 12-05-2018 15:36 - Güncelleme: 13-05-2018 01:36

Show TV'de cumartesi akşamları ekrana gelen ve yayınlandığı gün reytinglerde üst sıralara yerleşmeyi başaran Yeni Gelin dizisi, son bölümüyle yine ekrana kilitledi. Herkes şimdiden Yeni Gelin dizisinin 50. yeni bölüm fragmanını aramaya başladı. 

SON BÖLÜMDE NELER OLDU? Nazgül’ün oyunla başlayan doğum serüveni gerçeğe dönmüş, Bozok’lar yeni torunlarını kucaklarına almıştır. Konağa gelen yeni bebek, beraberinde yeni umutlar getirse de Bozok Konağı’nı sıkıntılı günler beklemektedir. Çünkü Kalender Ağa, ortadan kaybolmuştur. Kimse nerde olduğunu bilmemektedir. Fakat şimdilik konağın, Kalender Ağa’dan daha büyük sorunları vardır. Afet’in sırrını herkes öğrenmiştir. Konaktakiler bunun şokunu atlatamamışken davetsiz bir Tanrı misafirini kapılarının önünde bulurlar. Bu misafir, Afet’in yarasına bir nebze de olsa merhem olmuştur. Kaynanalar, bütün enerjilerini Kalender Ağa’yı bulmaya harcayacakken öncelikleri değişir. İlk hedefleri Gökhan’ın çocuk sahibi olmasını sağlamaktır. Bunun için, Kalender Ağa’nın yokluğunu fırsat bilip bir yarışma düzenlerler. Yarışmadan da umduğunu bulamayan kaynanalar, başka planlar yapacakken Ayşe herkesten önce davranır. Ayşe’nin emrivakisi konakta şok etkisi yaratır. Afet, bir yol ayrımının başındadır. Ya herşeyi bırakıp gidecektir ya da yaşanan herşeyi sineye çekecektir. Fakat kimsenin hesaplayamadığı bir üçüncü seçenek daha vardır. 

YENİ GELİN 50. BÖLÜM FRAGMANI

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Yeni Gelin 50. bölüm fragmanı son bölüm nefes kesti haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro