YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ

23 Haziran - 22 Temmuz tarihleri arasında doğanlar Yengeç burcu özelliklerini taşırlar. Yönetici yıldızısı duyguları temsil eden Ay'dır. Yengeç burcu su grubunda yer alır ve sabırlı olmaları en özel yetenekleridir. Merhametli, yumuşak huylu ve iyi niyetli olmaları Yengeç insanlarının en önemli özeklikleridir. Daima yükselmek hayallerini süslerken koruyuculuk yönleri çok gelişmiştir.

Derin hayal gücü ve hassas ruhlu kimliği ile farklı olmayı her zaman başaran yengeç burcu insanları inişli çıkışlı bir karaktere sahiptirler. Tavırları değişkendir, sürekli olarak farklı kimliklerde karşınıza çıkabilirler. Yengeçlerde olduğu gibi sert kabuklara sahiplerdir ve burcun en önemli özelliği de budur. Dışarıdan gelebilecek tüm olumsuz durumlara karşı muhakkak bir savunması vardır ve onu kolay kolay yıkamazsınız.

Yengeç burcu insanları aşırı duygusal yapıları ile dikkat çekerler. Bu durum zaman zaman melankolik olmalarına neden olabilir. Yengeç burcu insanları, genel özelikleri bakımından genellikle arka planda duran insanlardır. Pek dikkat çekmezler. Yoğun duyulara sahiptirler. En sıradışı özellikleri ise altıncı hislerinin inanılmaz güçlü oluşudur.yengeç burcu

YENGEÇ BURCU ERKEĞİ VE KADINI

ERKEĞİ : Yengeç burcu erkeği keskin bir zekaya sahiptir. Üst düzey analiz yetenekleri vardır. Herhangi bir durumda kolayca çözümler üretebilir. Yengeç burcu erkeği kibar, aşırı davranışları olmayan ve dürüst kişilerdir. Duygusal yapıları vardır ve bu konuda aşırı hassas olduklarını söylemek gerekir. İnsanları sevmek, saygı göstermek ve insanlar tarafından sevgi görmek hayatlarındaki en önemli şeydir.  Onlar için maddiyat çok önemlidir. Yalandan hoşlanmaz, kendisi gibi herkesin dürüst olmasını ister.

AŞK :  Yengeç burcu erkeği çok duyarlı, hassas, özverilidir ancak biraz edilgen yapıdadır. Aşk hayatında da bu durum böyledir. Karşı taraftan bekler bazı şeyleri. Partnerinden yeterli ilgiyi göremediği zaman alınabilir, küsebilir ve hırçınlaşabilir. Yengeç burcu erkeği oldukça romantiktir ve evcimen bir yapıdadır. Sevdikleriyle bir akşam yemeğinde olmak onu çok memnun eder. Yengeç erkeği için sadakat ilişkinin olmazsa olmazıdır. Bu yüzden havayi kadınlardan hiç hoşlanmaz. Balık kadını ve boğa kadınıyla son derece uyumlu olabilir. Onlarda aradığı sadakati ve uyumu yakalayabilir.

KADINI : Yengeç burcu kadınları hoş mizaçları ile çevrelerinde dikkat çeken kişilerdir. Ev hayatına fazlaca önem verirler. Sezgisel olarak güçlü duygulara sahiptir. Olumsuzlukları veya gizlilikleri fark edebilirler. Yengeç burcu kadını maddi olarak sürekli güçlü olmak ister. Bunun içinde birikim yapmaya çalışır. Eleştiriye açık değildir.

AŞK : Yengeç burcu kadını için aşk çok önemlidir. Partnerine karşı daima sadık kalırlar. Sevmek ve sevilmek isterler. Gelip geçici hevesler, Yengeç burcu kadınına göre değildir. Aşk hayatında, Yengeç burcu kadınını en mutlu edecek şey, partnerinin onun sevdiğini söylemesi olacaktır. Aslan ve Başak burcu erkekleri ile uyum birliktelik kurabilir.

      SON DAKİKA                           HABER                       GÜNCEL HABERLER  

Haber Yengeç Burcu

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro