Daha önce bir çok farklı kanalda izleyici karşısına çıkan Yemekteyiz, artık TV 8 ekranlarında hafta içi her gün 15:45'te yayınlanıyor. Yarışmanın sunuculuğunu ise sempatik oyuncu Onur Büyüktopçu üstleniyor. 

Yemekteyiz Yarışma Kuralları ve Formatı: Eski programda sunucu bulunmuyordu, arkadan beliren bir sunucu sesi vardı fakat ekranlara dahil olmuyordu. Fakat şimdi TV 8 ekranlarında ufak da olsa bir format değişikliğine giden Yemekteyiz‘de sunucu da işin içine dahil olmuş  vaziyette. Bunun dışında yarışma kuralları bir önceki Yemekteyiz serisinde olduğu gibi devam ediyor. Yani 5 tane yarışmacı hafta içinde olan 5 farklı günde 5 farklı yarışmacının yarıştığı ve yarışmanın sonunda, adayların yaptıkları yemeklerden puan aldığı bir formattı. Yani 1.yarışmacı pazartesi günü yemeklerini yapar, geri kalan 4 yarışmacı adayından puan toplar. En son bu böyle cuma gününe kadar gelir. En sonunda ise yarışmanın sunucusu Onur Büyüktopçu tarafından açıklanır ve en yüksek puanı toplayan yarışmacı adayı haftanın galibi ve büyük ödül 10.000 TL'nin sahibi olur.

Haber Yemekteyiz

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro