eposta yazdır zoom+ zoom-

Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili en ciddi iddia doğruysa...

Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili en ciddi iddia doğruysa...

Muhsun Yazıcıoğlu'nun ölümüne neden olan helikopter kazasıyla ilgili çok ciddi iddia. Yazıcıoğlu ailesinin avukatı FETÖ'den tutuklu bir ismin uçuş kayıtlarını yok eden astsubayın hesabına 100 bin lira yatırdığını söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 02-11-2016 12:38 - Güncelleme: 02-11-2016 12:38

Büyük Birlik Partisi-BBP'nin Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun ailesinin avukatı Selami Ekici'den helikopter kazasına ilişkin şoke eden bir açıklama geldi.

Ailenin avukatı FETÖ/PDY’den tutuklanan Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı E.G.’nın, Yazıcıoğlu ile 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopterdeki uçuş bilgilerinin yer aldığı cihazları söken Astsubay A.Ö.’nın hesabına 100 bin lira aktardığını iddia etti.

E.G.’nin aynı zamanda BBP Kırıkkale eski İl Başkanı da olduğunu belirten Ekici, Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı’na dilekçe vererek soruşturma başlatılmasını talep etti.

Ekici, Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı’na verdiği dilekçe de şöyle dedi:

"E.G.’nin 15 Temmuz 2016 tarihinde sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a girişilen suikast timi içerisinde yer alan ve soruşturma dosyası kapsamında şüpheli sıfatıyla bulunan A.Ö.’ya 100 bin lira para aktardığı tespit edilmiştir. Yine E.G.’nin FETÖ’nün eski Ege Askeri sorumlusu H.U.S.’nin beyanlarına göre FETÖ’nün Afrika imamı N.İ.’nin rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümünde parmağı olduğuna dair beyanları ve İzmir Cumhuriyet Başsavcı Vekili Okan Bato’ya teslim ettiği evraklar olduğu iddia edilmektedir. Söz konusu E.G.’nin N.İ. ile ilişkili olduğunu tespit etmiş bulunmaktayız. Adı geçen şüphelilerden davacı ve şikayetçiyiz. Söz konusu durumun araştırılarak adı geçen şüpheliler hakkında gerekli soruşturmanın yapılmasını ve şüpheliler hakkında kamu davası açılarak cezalandırılmalarını bilvekale arz ve talep ederim."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili en ciddi iddia doğruysa... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR10 YORUM
  • FAILI MESHUL DEGIL 02 Kasım 2016 23:11 Rahmetli Yazıcıoğlu simdiki cumhuru uyarmisti.“Amerika dirsek vurulacak bir güç değil. Fil ile gireceğin yataktan ezilerek çıkarsın.” demiş, teklifi nazikçe reddetmiş."

    CEVAP YAZ 0 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro