eposta yazdır zoom+ zoom-

Yazıcıoğlu'nun eşinden Erdoğan'a sitem

Yazıcıoğlu'nun eşinden Erdoğan'a sitem

Merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu'ndan Başbakan Erdoğan'a sitem dolu sözler...

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 03-04-2013 00:14 - Güncelleme: 26-10-2015 10:56

Büyük Birlik Partisi eski Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ’nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu , Başbakan ’ın 'Muhsin kardeşimin eksikliğini hissediyorum' sözlerini değerlendirdi.

Yazıcıoğlu, “Muhsin başkan herkese vefa göstermiştir, Başbakan'a da göstermiştir. Onun için Başbakanın da kaza süreci ile ilgili bize vefa göstermesini beklerim” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, katıldığı bir toplantıda 25 Mart 2009 tarihinde Göksun ilçesi yakınlarında helikopterinin düşmesi sonucu hayatını kaybeden Muhsin Yazıcıoğlu’nu anarak, “Türk siyasi hayatının, inancıyla, dava adamlığıyla, ilkeleriyle, duruşuyla, üslubuyla, çilekeş örnek şahsiyetlerden biri olarak gördüğüm Muhsin kardeşimin eksikliğini hele hele şu günlerde, çok daha derin şekilde hissediyorum. Ailesine ve milletimize bir kez daha baş sağlığı diliyor. Rabbimden mekanın cennetolmasını, niyaz ediyorum” demişti.

Başbakan Erdoğan’ın bu sözlerini değerlendiren Yazıcıoğlu’nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu, “Muhsin Başkanın illa eşi dostu olmasına gerek yok herkese vefa göstermiştir, Başbakana da göstermiştir. Onun için sayın Başbakanın da kaza süreci ile ilgili bize vefa göstermesini beklerim. Çünkü sözün sahibi ben değilim, sayın Başbakan. Orada ne demek istediğini Başbakana sormak lazım onun cevabını beklemek lazım” diye konuştu

PAYLAŞ tw fb gp
KİMDİR ?
Recep Tayyip Erdoğan
RECEP TAYYİP ERDOĞAN KİMDİR?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954'te İstanbul'da doğdu. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro