eposta yazdır zoom+ zoom-

Yazıcıoğlu soruşturmasında flaş gelişme!

Yazıcıoğlu soruşturmasında flaş gelişme!

Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiği helikopter kazasıyla ilgili olarak, rotaların takip edildiği merkezde keşif yapıldı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 25-02-2014 21:24 - Güncelleme: 25-10-2015 02:24
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca, Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiği helikopter kazasına ilişkin soruşturma kapsamında, Genelkurmay Başkanlığında rotaların takip edildiği merkezde keşif yapıldığı bildirildi
 
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca, eski BBP Genel  Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiği helikopter kazasına ilişkin  soruşturma kapsamında, Genelkurmay Başkanlığında rotaların takip edildiği  merkezde keşif yapıldığı bildirildi. 
 
Malatya Cumhuriyet Başsavcılığının yazdığı talimat doğrultusunda,  TMK'nın 10. maddesiyle görevli Cumhuriyet Savcısı Mustafa Başer, Genelkurmay  Başkanlığına gitti. 
 
Başer'in, rotaların izlendiği merkezde, Yazıcıoğlu'nun bulunduğu helikopterin hareketi ve düşüşüne ilişkin keşif yaptığı belirtildi. 

Kaza sonrası ortaya atılan iddialarda, kazanın ardından bölgeye farklı hava araçlarının iniş yaptığı hatta bir kısmının kazada da etkisi olduğu belirtilmişti. 
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Yazıcıoğlu soruşturmasında flaş gelişme! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR16 YORUM
  • Muallim 26 Şubat 2014 10:19 Rahmetli nin suikaste uğraması kimin yararına olmuştur? - Kimin için rakip olabilirdi? - Kime sen YANLIŞ yapıyorsun diyecekti.? - Diğer muhafazakar liderler gibi kimin boyunduruğu altına girmezdi? - Kimin çarkına çomak sokardı? - Kimin alternatifi olarak siyaset sahnesinde zirveye geçecek tek kişi idi? - Yetmiş küsür suikastten kurtulan adam bu adamın suikastinine gelince neden aynı istihbaratı yan gelip sadece bu noktada yattı? - 6 günde bir enkazı kim bulamadı? - Kim, Olay ile ilişkili, şüpheli görevlileri neden adam gibi soruşturmadan sadece tayin ile ödüllendirdi? ADAM GİBİ CEVABI OLAN VAR MI?

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro