Yayında eski aşkları aklına gelen Hadise gözyaşlarına boğuldu

O Ses Türkiye yarışmasının son bölümünde sahneye çıkan Sercan Aytepe, Orhan Gülmez'in Damla Damla şarkısıyla büyük beğeni topladı. Sercan Aytepe, Damla Damla'yı seslendirirken O Ses Türkiye jüri üyelerinden Hadise ve Seda Sayan gözyaşlarını tutamadı.

HADİSE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU Şarkıdan çok etkilendiğini söyleyen Hadise, "Hepimiz için bir hikaye vardır. Aşk vardır ayrılık olur. Bazı şarkılar öyle bir dokunur ki. Benim böyle rahatlıkla aşk yaşadığım dönemi hatırlattı. Koşulsuz bir şekilde aşk yaşadığım dönemi. Aşk zor değildi bir dönem benim için. O dönemi hatırlattı bana" diyerek gözyaşlarına hakim olamadı.

"ÇOK DUYGULANDIM" Hadise gibi gözyaşlarını tutamayan Seda Sayan da Sercan Aytepe için, 'Gerçekten çok güzel anlattın. Böyle ciğerden. Ben çok duygulandım. Bütün yarışmacılara keşke bunu anlatabilsek. Şarkıyı anlatmak çok önemli. Bu işi çok güzel yaptın' yorumunu yaptı. Seyircinin yoğun isteği üzerine Sercan Aytepe şarkıyı tekrar seslendirdi.

  • Medya 22 Ekim 2018 07:47
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Yayında eski aşkları aklına gelen Hadise gözyaşlarına boğuldu videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Misafir 22 Ekim 2018 08:40 hersene aynı terane reyting için yapmayacağınız yok

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro