YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 07 Aralık 2018 00:48 - Güncelleme: 07 Aralık 2018 00:52

Yay burcunda yeniay doğuyor!..

Bugün 7 Aralık Cuma... Venüs günündeyiz...

Yay burcunda ilerleyen Ay yeniay fazında… Sabah 10:19’da Ay, Güneş ile kavuşacak ve 15° Yay burcunda yeniay doğacak.

Yay burcu büyük amaçlar, idealler, uluslararası işler, dış ticaret, yabancı kültürler, yüksek öğrenim, akademisyenler, din, felsefe, inançlar, seyahatler, medya, yayıncılık, basın, hukuk, spor, deniz ve havayolları, turizm ile ilgili kavramları temsil eder.

Önümüzdeki bir ay kişisel ve toplumsal alanlarda yay burcu temaları dikkat çekebilir, yeni başlangıçlar yapabiliriz. Yeni girişimlere daha iyimser ve cesaretle yaklaşabiliriz.

Bugün Mars ve Neptün Balık burcunda birleşecek ve yeniay ile zıt açıda olacak. Duygusal ve zihinsel alanlarda huzursuz hissedebiliriz.  Kişisel hedeflerimiz, düşünce ve inançlarımızda aşırı idealist, hayalci ve fanatik davranabiliriz.

Olaylara dürtüsel ve duygusal yaklaşabiliriz. Büyük planlar yapıp durumları geniş pencereden değerlendireceğimiz için küçük önemli detayları gözden kaçırmamız mümkün. Bu nedenle yanılgı ve karışıklıkları önlemek için ayrıntılara daha fazla dikkat etmeli, gerekli incelemeleri yapmalıyız. Kaza ve sakarlıklara, tartışmalara, aldanma ve kayıplara, sudan gelebilecek zararlara karşı önümüzdeki 2 hafta temkinli olmakta fayda var.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Yay burcunda yeniay doğuyor!.. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro