eposta yazdır zoom+ zoom-

Yavuz Bingöl'den sonra Ali Kocatepe de kabul etmedi!

Yavuz Bingöl'den sonra Ali Kocatepe de kabul etmedi!

Türkiye Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birliği’ne (MESAM) atanan yönetim kurulu listesinde yedek üye olarak yer alan müzisyen Ali Kocatepe, görev almayı kabul etmedi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 08-03-2018 18:36 - Güncelleme: 09-03-2018 00:30

Kültür Bakanlığı tarafından yapılan incelemeler sonucu, MESAM’da Arif Sağ başkanlığındaki yönetime işten el çektirilerek yerlerine Yavuz Bingöl, Recep Ergül, Polat Yağcı, İpek Açar, Turhan Taşan, Fuat Güner ve Coşkun Sabah üye olarak atandı. Görevden alınan yönetim, yazılı bir açıklamaya yaparak karara tepki gösterdi. Dün Yavuz Bingöl, bu görevi kabul etmediğini açıklamıştı.

"TESADÜFEN ÖĞRENDİM": Ali Kocatepe de sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada atamayı tesadüfen öğrendiğini belirterek şunları yazdı:

"Kültür Bakanlığı’nın MESAM’a atadığı kayyum listesinde yedek olarak yazıldığımı bugün tesadüfen öğrendim. Böyle bir görev için bakanlıktan kimse fikrimi sormamıştır. Şiddetle reddettiğimi kamuoyuna duyururum."

Usta isimler kapışmıştı! MESAM'da flaş gelişme      

Bakanlık atamıştı flaş gelişme Yavuz Bingöl reddetti

 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Yavuz Bingöl'den sonra Ali Kocatepe de kabul etmedi! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR6 YORUM
  • Misafir 09 Mart 2018 14:38 Yönetime.talibim.bende.varim. Ben.varim.tek.basima. TFF

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro