eposta yazdır zoom+ zoom-

Yaşar Okuyan Erdoğan'a sahip çıktı sana yedirtmem!

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Okuyan, Batı ülkelerinin Türkiye karşıtı tavırlarını eleştirerek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sahip çıktı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 19-09-2017 14:09 - Güncelleme: 19-09-2017 14:09

Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı ve Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Okuyan, Batı'nın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı devirmek için harekete geçtiğini söyledi. 

KRT Televizyonu'nda canlı yayına katılan Okuyan, "Tayyip Erdoğan PKK ile ciddi mücadele ediyor, FETÖ ile mücadele ediyor" dedi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, hem uluslararası hem de Türkiye'deki terörle mücadelesinde Vatan Partisi'yle benzer bir bakış açısı sergilediğini belirten Yaşar Okuyan, Batı güçlerinin Erdoğan'ı devirmek için harekete geçtiklerini belirtti.

"ERDOĞAN'I SANA YEDİRTMEM"

Yaşar Okuyan, Erdoğan'ı indirmek isteyen dış güçlere karşı, "AKP'yi oradan indirmek, 15 sene içerisinde Türkiye'ye yapılan tahribatın yargı önünde hesabını sormak benim görevim, muhalefetin görevi ama sen oradan Türkiye'yi boğmak için yeni bir plan hazırlıyorsan, ben sana Tayyip Erdoğan'ı yedirtmem" şeklinde konuştu.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Yaşar Okuyan Erdoğan'a sahip çıktı sana yedirtmem! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR43 YORUM
  • mniksek 20 Eylül 2017 11:22 BAŞININ ETİNİ YE, YAŞAR OKUYAN ERDOĞAN ÜZERİNDEN PRİM YAPAMAZSIN, SENİN SAFIN BELLİ KİMLERİN YANINDA YER ALDIĞINDA BELLİ O KOCA AĞZINI BOŞA AÇMA

    CEVAP YAZ 15 0
KİMDİR ?
Yaşar Okuyan
YAŞAR OKUYAN KİMDİR?

1949 İstanbul doğumlu olan Yaşar Okuyan aslen Rize Çayeli'nden. Çocukluği Yalova'da geçen Yaşan Okuyan İstanbul Gazetecilik Yüksek Okulunu bitirdi. Yalova'nın il olmasından sonra 20. Dönem'de Yalova milletvekili se&cced

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro