eposta yazdır zoom+ zoom-

Yaşar İpek ağır konuştu: İnsanda karakter olacak

Yaşar İpek ağır konuştu: İnsanda karakter olacak

Seren Serengil'in eski sevgilisi Özay Bakır, Yaşar İpek'in kendisine tehdit içerikli mesajlar attığını söyleyerek savcılığa başvurmuştu. Yaşar İpek ise Özay Bakır’ın hâlâ Serengil’le olan fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından silmemesiyle ilgili “Yakında albümü çıkacak ya, reklam peşinde olduğu kesin bunun. Ama insanda onur olacak, karakter olacak.'' dedi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 17-05-2018 09:24 - Güncelleme: 17-05-2018 09:24

Görkemli bir tören ile nişanlanan Seren Serengil Yaşar İpek, magazin gündeminde yine konu olmaya devam ediyor. Seren Serengil ile nişanlısı Yaşar İpek, önceki gün Nişantaşı City’s’de görüntülendi.

Özay Bakır’ın hâlâ Serengil’le olan fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından silmemesi nedeniyle öfkeli olan İpek, ağır konuştu: “Yakında albümü çıkacak ya, reklam peşinde olduğu kesin bunun. Ama insanda onur olacak, karakter olacak. Benim eski sevgilim bir başkasının elini tuttuysa, ne resmini tutarım, ne adını anarım bir daha.”

Özay Bakır Seren Serengil'in eşi Yaşar İpek'le mahkemelik olduÖzay Bakır Seren Serengil'in eşi Yaşar İpek'le mahkemelik olduÖzay Bakır Seren Serengil'in eşi Yaşar İpek'le mahkemelik olduÖzay Bakır Seren Serengil'in eşi Yaşar İpek'le mahkemelik olduHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Yaşar İpek ağır konuştu: İnsanda karakter olacak haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro