YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 08 Mart 2018 22:55 - Güncelleme: 08 Mart 2018 22:58

Yanlış anlaşılmalara dikkat edelim

Bugün 9 Mart Cuma... Venüs günündeyiz...

Yay burcundaki Ay günün ilk saatlerinde Balık burcundaki Neptün ile dik açı yapacak.

Günlük işlerde aşırı iyimser ve idealist davranabiliriz. Hayallerin arasında kaybolmamak için planladığımız işleri disiplinli bir şekilde ele almalıyız. Kronik ve alerji kökenli sağlık sorunları da sabah saatlerinde nüksedebilir.

Öğle saatlerinde Ay, Güneş ile dik açı yapacak son dördün fazına ulaşacak.

Duygularımız ve düşüncelerimiz arasında çatışmalar meydana gelebilir. Geçtiğimiz haftalarda başlanmış işlerle ilgili geri dönüşler ve sonuçlar alabiliriz. Çevremizde fikir ve planlarımızın yönünü değiştirecek çeşitli işaretler gelebilir. Karşı cinsle ilişkilerde de daha özenli olmalıyız. Yanlış anlaşılmalar, alınganlıklar, ani tepkiler gerilim yaratabilir.

Jüpiter Akrep burcunda bugün retro harekete başlayacak. 10 Ekim’den bu yana Akrep burcunda ilerleyen Jüpiter hayatımıza çeşitli gelişme ve büyüme fırsatları vermiş olabilir. Retro hareketin süreceği dört aylık dönemde elde ettiklerimizi gözden geçirebilir daha fazla içselleştirebiliriz. Jüpiter retro olduğu dönemlerde maddi dünyadan ziyade maneviyatı güçlendirerek ruhsal anlamda gelişim imkanları verebilir.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Yanlış anlaşılmalara dikkat edelim yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro