eposta yazdır zoom+ zoom-

Western Union ile yurt dışı havale işlemleri nasıl yapılır?

Western Union ile yurt dışı havale işlemleri nasıl yapılır?

Yalnızca Western Uninon değil, manuel olarak veya Eurogiro ile size gönderilmiş para da PTT işyerlerinden verilebiliyor. Üstelik bu işlem için sizden hiçbir ücret talep edilmiyor.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 08-08-2018 11:34 - Güncelleme: 20-06-2018 11:34

Uluslararası para transferinde güven ve hız açısından lider kuruluş Western Union, Türkiye’de PTT aracılığıyla hızını katlıyor. Yurt dışından Western Union aracılığıyla size transfer edilen parayı ülke genelindeki PTT işyerlerinden anında alabiliyorsunuz. Yalnızca Western Uninon değil, manuel olarak veya Eurogiro ile size gönderilmiş para da PTT işyerlerinden verilebiliyor. Üstelik bu işlem için sizden hiçbir ücret talep edilmiyor.

Adınıza havale edilen parayı alabilmek için PTT işyerlerine geçerli kimlik belgenizle birlikte gitmeniz yeterli olacaktır. İşleminiz 1 dakika gibi kısa bir süre içinde tamamlanıyor. PTT, paranızı en güvenli şekilde size ulaştırır.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Western Union ile yurt dışı havale işlemleri nasıl yapılır? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro