YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 07 Ağustos 2018 00:27 - Güncelleme: 07 Ağustos 2018 00:30

Venüs Terazi burcuna geçiyor

Bugün 7 Ağustos Salı... Mars günündeyiz...

İkizler burcunda ilerleyen Ay güne hareketli ve değişken enerjiler veriyor. Sabah saatlerinde Ay Aslan burcundaki Güneş ile uyumlu, Balık burcundaki Neptün ile dik açı yapacak. Aynı anda bir çok konuyla ilgilenebilir, yeni bilgiler öğrenebiliriz. İletişimin kuvvetlenmesi sosyal ilişkileri de canlandırabilir. Ancak gün genelinde belirsizlikler ve kararsızlıklar hissetmemiz mümkün. Bazı karışıklıklar günlük işlerimizi aksatabilir.

Ay 10:54’de Aslan burcunddaki Merkür ile görünüm yaptıktan sonra boşluğa girecek. Günün geri kalan bölümünde Ay önemli bir açı yapmayacak ve boşlukta ilerleyecek.

Eğitim veya ticari bir konu ilgili gelişmeler bugün yaşamımıza girebilir. Yeni bir başlangıçdan ziyade yarım kalan bir eğitimi ve işi tamamlamakla ilgili düşünceler zihnimizi meşgul edebilir. Bu konuyu bir süredir ihmal etmiş olsak da şimdi karşımıza çıkacak sürpriz fırsatlarla daha kararlı davranabiliriz.

Venüs bugün Terazi burcuna geçecek. Venüs Terazi burcunda yönetici olduğu için çok güçlüdür ve kendi özelliklerini daha rahat ortaya çıkarabilir.

Venüs 9 Eylül’e kadar Terazi burcunda ilerleyeceğinden aşk, sevgi, ilişkiler, işbirlikleri, sanat, güzellik, estetik, diplomasi ve adalet konularında daha duyarlı ve verimli  bir dönemde olacağız.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Venüs Terazi burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro