YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 14 Haziran 2018 00:32 - Güncelleme: 14 Haziran 2018 00:36

Venüs Aslan burcuna geçiyor

Bugün 14 Haziran Perşembe... Jüpiter günündeyiz...

İkizler burcundaki Ay yeniay fazında. Sabah saatlerinde Ay boşlukta olacağı için herhangi bir konuya konsantre olmakta zorlanabiliriz. Farklı bir çok konuyla ilgilenmemiz mümkün. Çevremizdeki iletişim ve haber trafiği de artabilir.

Ay 10:20’de Yengeç burcuna geçecek. Önümüzdeki iki gün özel yaşamımız, ailemiz, evimiz ile ilgili konular daha fazla gündemimizde olabilir. Ay Uranüs olumlu açısı öğle saatlerinde para ve maddi güvenliğimiz ile ilgili yeni ve farklı açılımlar getirebilir.

Aşk ve güzellik gezegeni Venüs bugün Aslan burcuna geçecek. Venüs 10 Temmuz’a kadar Aslan burcunda olacak. Bu dönemde ilişkilerde aşk ve romantizm öne çıkarken, sanat, yaratıcılık, kişisel zevkler, hobiler, eğlence, oyun, lüks, konfor ve çocuklarla ilgili konularda daha verimli ve tatmin edici gelişmeler olabilir.

Öğleden sonraki saatlerde Ay Yengeç burcunda Merkür ile birleştiğinde zihnimiz içe dönük, duygusal ve geçmişin etkisinde kalabilir. Ailemiz, yakınlarımız, kişisel güvenliğimiz ile ilgili hassasiyetler artabilir.

Akşam saatlerinde ise Ay, Oğlak burcundaki Satürn ile karşıt açı yapacak. Görev ve sorumlulukların üzerimizdeki baskısı artarken, yalnız kalmak isteyebilir, tefekkür yapabiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Venüs Aslan burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro