YAZARLAR

Alper TEKBAŞ

Alper TEKBAŞ

alpertekbas@gmail.com @ rss Eklenme Tarihi: 03 Şubat 2017 17:26 - Güncelleme: 03 Şubat 2017 17:40

Veli Çilsal, Haklılığını Mahkeme Yoluyla Kanıtladı

Anı Tur Yönetim Kurulu Başkanı Veli Çilsal, gönüllülük ilkesiyle takip ettiğim değerli bir isim. Kurucusu olduğu Anı Tur,  Türk turizmi adına dile kolay 33 yılı geride bırakırken milyonlarca tatilcinin, kültür turlarından yurtiçi ve yurtdışı otel rezervasyonlarına varana dek çözüm ortağı olmuş bir tur operatörü, otelleri, çalışanları, iş ortaklarıyla Türk turizmi için önemli bir potansiyele sahip .

  

Türk turizminin içinde bulunduğu kritik günlerde, ülkesine ve  devletine olan inancı, Türk halkına olan saygı ve sevgisiyle faaliyetlerini hız kesmeden sürdüren bir kurumun Yönetim Kurulu Başkanı nezdinde çalışanlarına ve sevenlerine karşı yapılan usulsüzce, fütursuzca, sosyal medya ve bazı yayın organlarında çıkan haberler silsilesine karşı Veli Çilsal, Türk Adaletine olan güveniyle şahsı ve şirketine yönelik olan tüm saldırılara hukuk yoluyla cevap vermiş ve sonucunda da haklılığını mahkeme kararıyla ispatlamıştır.

Veli Çilsal Basın Açıklaması;

Hakkımızda bir medya kuruluşu aracılığı ile ortaya atılan, gerçek dışı hileli iflas ve dolandırıcılık iddialarının, bir takım sosyal paylaşım sitelerinde dolaşmaya başlaması üzerine, konu hakkında kamuoyunu aydınlatma ihtiyacı duyulmuştur. 

Şöyle ki; Anı Grup şirketinin hisseleri, bundan 11 yıl önce, 06/10/2006 tarihinde tarafımızdan satılmıştır. Hisse satışından sonra, yeni hissedarlar tarafından yönetilen şirketin, ünvanı’nın değiştirildiği, başkaca ticari faaliyetlerde bulunulduğu ve bu şirketin, hisse satış tarihinden 4 yıl sonra 2010 yılında Kadıköy 4. Asliye Ticaret Mahkemesince iflasına karar verildiği ve iflas kararının 2012 yılında yani şirketi satışımızdan 6 yıl sonra kesinleştiği öğrenilmiştir. 

Haber” kisvesi altındaki bu iddiaların, şirketimizin ticari iştiraklerinin ve şirket yönetim kurulu başkanı olarak şahsımın kamuoyu önünde rencide edilmesi, küçük düşürülmesi, karalanması ve  saygınlık ve güvenilirliğimizin  şüpheye düşülmesi kasıt ve amacını taşıyan mesnetsiz ve gerçek dışı iftira olduğu kesinleşmiş yargı makamlarının kararları ile sabittir. 

Habercilik adı altında dile getirilen isnatlar, sadece şahsımın kişilik haklarıma ve 33 yıllık emeklerime değil, kurucusu ve destekçisi olduğum ticari iştirak ve oluşumlara, buralarda çalışan binlerce insana açık bir saldırı, iftira ve hakaret niteliğindedir. 

 

Saygıdeğer Vatandaşlarımızdan, bu tür gazetecilik mesleğinin itibar ve onuru ile bağdaşmayan, mesnetsiz ve asılsız yayınlara itibar etmemelerini rica eder, kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız.

VELİ ÇİLSAL
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Veli Çilsal, Haklılığını Mahkeme Yoluyla Kanıtladı yazısına yorum yapın

tw gp fb rs yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR4 YORUM
  • Mustafa YILMAZ 17 Ağustos 2017 23:05 Keşke adres ve TC Kimlik No gibi kişisel bilgileri gizleyerek evrakı yazıya alsaydınız.

    CEVAP YAZ 6 6
REKLAM
Alper TEKBAŞDİĞER YAZILARIAlper TEKBAŞ
TÜMÜ

AÇIK GÖRÜŞ TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro