eposta yazdır zoom+ zoom-

Varsayalım “Millet İttifakı” kazandı! Abdurrahman Dilipak yazdı

Varsayalım “Millet İttifakı” kazandı! Abdurrahman Dilipak yazdı

Yeni Akit Gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, 24 Haziran seçimlerini Millet İttifakı'nın kazanması halinde Türkiye'nin nasıl bir güne uyanacağını yazdı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 20-06-2018 07:33 - Güncelleme: 20-06-2018 07:33

Gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak 24 Haziran seçimlerine ilişkin dikkat çeken bir yazı kaleme aldı. "Varsayalım “Millet İttifakı” kazandı!" başlıklı köşesinde Dilipak, muhalefet partilerinin kazanması halinde kamuoyunun nelerle karşılaşacağını anlattı. İşte o yazıdan bir bölüm:

TÜRKİYE YENİDEN ERKEN SEÇİME GİDECEK
"BÇG, FETÖ ve PKK’nın siyasi uzantıları ile birlikte Türkiye’yi AK Parti’den kurtarıp, birlikte yönetecekler.. Bu sacayağından biri çökerse Türkiye yeniden erken seçime gidecek.

"APO'YU ÇIKARACAĞIZ" DİYORLAR
"Görünen köy”ün hikâyesi böyle. Bir ihtimalden söz ediyorum. Ekonomi nereye gider, siyaset nereye gider siz tahmin edin. HDP ıslah mı olacak. “Apo’yu çıkaracağız” diyorlar. Sadece Apo’yu çıkarmakla kalmazlar. Demirtaş da Cumhurbaşkanı yardımcılığı görevini artık Öcalan’a devreder herhalde. 

Temel Karamollaoğlu’na Diyanet ve vakıfları bağlarlar. Demirtaş ve Öcalan’a AB ile ilişkiler, Dış Politika, İçişleri, Meral Akşener, Dersaneler, Savunma, Ekonomi, Aile, Adalet.. Eğer Akşener başkan olursa İnce’ye Çalışma, Sosyal Güvenlik, İmar-İskan, Çevre, kültür, Ulaştırma..

İÇERİDE NE FETÖ'CÜ KALIR NE 28 ŞUBAT'ÇI
Genel af çıkar. Ne FETÖ’cü kalır içeride, ne 28 Şubat’çı, ne BÇG’li ne de PKK’lı kalır. Suriyelileri ölüm tarlalarına geri sürerler. TİKA mika kalmaz. İHH’yı filan düşman ilan ederler. Bugün yükselen medya, STK ve sermaye grupları yeni sanıklar olur.

15 TEMMUZ'UN RÖVANŞINI ALIRLAR
15 Temmuz’un rövanşını almış olurlar. “Hoca efendi” (!) geri döner “nerede kalmıştık” derler. Onlar böyle bir hayal görüyorlar. Tabi 15 Temmuz gecesi sokağa çıkanlar bütün bunlar olurken kasaplık koyun gibi bekleyecekler değil mi! Birileri böyle bir “rüya”, bir “hayal” yolunda kan dökmekten çekinmeyecek karaktere sahipler."

Abdurrahman Dilipak'ın yazısının tamamı

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Varsayalım “Millet İttifakı” kazandı! Abdurrahman Dilipak yazdı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR113 YORUM
  • Misafir 21 Haziran 2018 21:46 Beyefendi , yıllardır yazıyor, Tv .ler de programlar yapı yorsunuz; hiç mi ufkunuz açılmadı.Rahmetli Toktamış Ateş le ortak programlarınız oldu.Rahmetli hocadan da hiç bir şey alamamışsınız.Yazdıklarınıza kendinizin de inandığını sanmıyorum."mensubiyet" duygusuyla yazıyorsunuz.Bazı insanlar vardır."İNANMADIKLARINA BİLE İNANMIŞ GÖRÜNÜRLER; VİCDANLARİNİ SUSTURURLAR.SONRA DA BAŞKALARINI İNANDIRMAYA ÇALIŞIRLAR." Allah muhafaza buda çok kötü bir davranıştır.iyi bilirsiniz. Kendiniz gibi olun beyefendi.selamlar.

    CEVAP YAZ 3 1
KİMDİR ?
Abdurrahman Dilipak
ABDURRAHMAN DİLİPAK KİMDİR?

Yeni Akit Gazetesi'nin yazarı olan Abdurrahman Dilipak, 1969 da Konya İmam-Hatip okulundan mezun oldu. Güzel Sanatlar Akademisine girmek için resim dersleri aldı. İstanbul Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi, Arap ve Fars Filolojis

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro