eposta yazdır zoom+ zoom-

Valilik'ten flaş HDP kongresi kararı! Gelenler...

Valilik'ten flaş HDP kongresi kararı! Gelenler...

Ankara Valiliği, pazar günkü HDP kongresine katılmak için gelenlerin valiz, çanta, makyaj malzemesi, el çantası, kol çantası, spor çantası gibi malzemelerle arama noktalarından geçişlerine izin verilmeyeceğini açıkladı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 09-02-2018 16:46 - Güncelleme: 09-02-2018 16:46

ANKARA Valiliği, Halkların Demokratik Partisi (HDP) 3. Olağan Büyük Kongresi nedeni ile alınacak tedbirleri açıkladı. Valilikten yapılan açıklamada, kongrenin yapılacağı Ankara Spor Salonu çevresinde arama noktaları kurulacağı, yanında valiz, çanta, makyaj malzemesi, el çantası, kol çantası, spor çantası gibi malzemelerle gelenlerin arama noktalarından geçişine izin verilmeyeceği bildirildi.

ARAMA NOKTALARI KURULACAK: Ankara Valiliğinden yapılan açıklamada, “11 Şubat 2018 Pazar günü saat 10.00’da Hipodrom Caddesi’nde bulunan Ankara Spor Salonu’nda Halkların Demokratik Partisi Genel Merkezinin 3. Olağan Büyük Kongresi yapılacaktır. Söz konusu kongrede emniyet tedbirlerinin etkin bir şekilde alınabilmesi amacıyla Ankara Spor Salonu çevresinde ve oluşturulacak tüm arama noktalarında, kongreye katılmak için gelen şahısların yanlarında bulundurdukları valiz, çanta, makyaj malzemesi, el çantası, kol çantası, spor çantası gibi malzemelerle arama noktalarından geçişlerine izin verilmeyecektir” denildi. 

Açıklamada, vatandaşların mağduriyet yaşamamaları için bu hususları dikkate almalarının faydalı olacağı bildirildi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Valilik'ten flaş HDP kongresi kararı! Gelenler... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • Misafir 09 Şubat 2018 21:47 Yasaklamalar kutuplaşmayı seven siyasetçi için bereketlidir'

    CEVAP YAZ 1 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro