eposta yazdır zoom+ zoom-

Üzerinde güneş batmayan terör örgütü!

Üzerinde güneş batmayan terör örgütü!

Gazeteci Nedim Şener, 15 Temmuz darbe girişiminin faili FETÖ'yü 'Üzerinde güneş batmayan terör örgütü!' olarak niteledi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 17-07-2017 08:43 - Güncelleme: 17-07-2017 08:43

Posta gazetesi yazarı Nedim Şener, bugünkü yazısında hain örgüt FETÖ'yü kaleme aldı.

Yazar, FETÖ'yü "beş kıtada 140 ülkede binlerce üyesiyle 7 gün 24 saat Türkiye’de nasıl bir kaos yaratabileceğini planlayan, fiziki olarak üzerinde güneş batmayan bir terör örgütüdür" diye tanımlıyor. 

Dünyanın 150 ülkesine dağılmış örgüt üyelerinin her sabah uyandıklarında Türkiye'ye kötülük planladıklarını hatırlatan Şener, yazısına böyle devam ediyor.

140 ÜLKEDE 8 BİN FİRARİ

"(...)Sadece binden fazla okullarındaki üyelerinden bahsetmiyorum, şu anda Türkiye’de yürütülen soruşturmalarda kimi polis, kimi hakim, kimi savcı, kimi istihbaratçı, kimi asker, kimi gazeteci 8 bin FETÖ üyesi firari."

15 Temmuz'da amacına ulaşamayan örgütün yeni kaos senaryoları peşinde olduğuna dikkat çeken yazar, herkesi bu yapıya karşı mücadele vermeye çağırıyor.

24 SAAT PLAN YAPIYORLAR

"(...)FETÖ halen TSK ve polis dahil devlet içindeki kripto unsurlarına güveniyor. Bir ülkede güneş batıp diğerinde doğduğunda yatağından kalkan FETÖ üyeleri, kendi veri havuzlarına Türkiye’de nasıl bir kaos yaratılabilir diye önerilerini gönderiyor.

Bu ülke, bölge ve kıta imamlarına kadar ulaşıyor. Kaos planları, maddi destek, tutuklu olan üyelerle irtibat, kripto unsurlarla iletişim, propaganda, kara propaganda ve operasyon için tüm bilgiler sonunda Pensilvanya’da toplanıyor. Hiç bir şey yapamayan, sosyal medya üzerinden örgütün yalanlarını yayıyor."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Üzerinde güneş batmayan terör örgütü! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR4 YORUM
  • vcnbcvn 19 Temmuz 2017 14:06 gerçek gazeteciler içeride!

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro