YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 23 Eylül 2018 01:38 - Güncelleme: 23 Eylül 2018 01:40

Uyumlu ve dengeli olabiliriz.

Bugün 23 Eylül Pazar... Güneş günündeyiz...

Balık burcundaki Ay ruhsal ve bedensel hassasiyetimizi arttırıyor. Maneviyat ve sanatsal kavramlara daha fazla ilgi duyabilir, başarılı olabiliriz.

Sabah saatlerinde Ay, Akrep burcundaki Venüs ile üçgen görünümde olacak. Estetik, güzellik, sanat, yaratıcı çalışmalar için verimli saatlerde olacağız… Özel ve sosyal ilişkilerde uyumlu ve dengeli olabiliriz.

Aşk hayatımızda romantik etkiler artabilir. İlişkimizde duygusal paylaşımların yoğunlaştığı bir gündeyiz. İletişim yeteneğimiz yaratıcılığımızla birleşince sevdiğimiz kişi ile muhteşem diyaloglar kurabiliriz.

Güneş bugün Terazi burcuna geçecek ve sonbahar mevsimi başlayacak. Önümüzdeki bir ay ilişkiler, ortaklıklar, sosyal ve toplumsal paylaşımlar, eşitlik, adalet, siyaset, diplomasi gibi kavramlar Güneş tarafından daha fazla aydınlatılacak.

Balık burcundaki Ay akşam saatlerinde Neptün ile birleşecek. Bilinçaltımız hareketlenirken, ruhsal olarak içe dönebiliriz. Sezgilerimizin ve empati yeteneğimizin güçleneceği gece saatlerinde  yalnız kalmaya ve iç sesimizi dinlemeye zaman ayırabiliriz.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Uyumlu ve dengeli olabiliriz. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro