Uyumadan önce bir kaşık için

Yatmadan evvel içeceğiniz sadece bir çay kaşığı sirkenin faydalarını biliyor musunuz?

Uyumadan önce bir kaşık için

Elma sirkesinin faydalarını duymuşsunuzdur; çok iyi bir arındırıcı, mikrop kırıcıdır. Bahçelerde bile mucizevi faydası vardır sirkenin. Peki, yatmadan evvel içeceğiniz sadece bir çay kaşığı sirkenin faydalarını biliyor musunuz?
Hazımsızlığa bağlı uykusuzluğu önler

Uyumadan önce bir kaşık için

Elma sirkesinin asidik yapısı karın şişkinliğine ve hazımsızlığa iyi gelerek, hazımsızlığa bağlı uyku sorunlarını önler. Bunun için yapmanız gereken şey bir bardak oda sıcaklığındaki içme suyuna bir çay kaşığı bar ve bir çay kaşığı elma sirkesi ekleyerek tüketmek. Yatmadan yarım saat önce içebilirsiniz.

Uyumadan önce bir kaşık için

Bakteriler ağız kokusunun ana nedendir ve elma suyu sirkesi onları savaşır. Sabahları uyandığınızda ağzınızda oluşan kokuyu engellemek için uyumadan hemen önce bir çay kaşığı elma sirkesini ağzınızda döndürün ve tükürün.

Uyumadan önce bir kaşık için

Elma sirkesi güçlü antibakteriyel özelliklere sahiptir ve asidik yapısıyla da ortam zararlı bakterileri engeller. Yatmadan önce bir çay kaşığı sirke içmeniz yeterli olacaktır.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro