Ünlülerin evleri

Özlem önal'ın saray yavrusu dairesitürkiye'nin önde gelen ailelerinden dedemanlar'ın torunu olan özlem önal, süzer plaza'nın the residences bölümündeki penthouse'unu (çatı katı) ilk kez objektiflere açtı. 300 metrekarelik dairesinde şamdan plus exclusive için özel pozlar da veren önal; 30'uncu...

Ünlülerin evleri

Özlem Önal'ın saray yavrusu dairesi

Türkiye'nin önde gelen ailelerinden Dedemanlar'ın torunu olan Özlem Önal, Süzer Plaza'nın The Residences bölümündeki penthouse'unu (çatı katı) ilk kez objektiflere açtı. 300 metrekarelik dairesinde Şamdan Plus Exclusive için özel pozlar da veren Önal; 30'uncu kattan İstanbul'u seyreden evinde, en sevdiği yerin yatak odası olduğunu söyledi.

Ünlülerin evleri

İşte, Özlem Önal'ın özel asansörle çıkılan 'saray yavrusu'nun detayları...

Ünlülerin evleri

MODERN VE ANTİKANIN UYUMU

- Özlem Önal'ın 2007 yılında taşındığı bu evin bütün iç dekorasyonunu, 20 senelik arkadaşı olan Alara Koçibey yapmış. Bu dekorasyon, o sıralarda mimarlık eğitimine devam eden Alara Koçibey'in ilk profesyonel projesiymiş.

- Hatta Alara Koçibey, bu projeyi iki ders arasında halletmiş. Evin kaba inşaatını ise Özlem Önal'ın eniştesi Çağdaş Yüksel yapmış.

- Evin iç dekorasyonuna bakıldığında; modern çizgilerin antika ve tarihle buluştuğunu görmek mümkün. Duvarlarda çağdaş sanat eserleri ve evin dört bir köşesine yayılmış çok değerli antika parçalar, modern çizgilere sahip mobilyalarla çok güzel bir uyum yakalamış. Evde bulunan antikaların çoğunluğu arkeolog ve sanat danışmanı Sinan Faik Aşkın'ın danışmanlığında satın alınmış.

Ünlülerin evleri

KOÇİBEY İMZALI AYAKKABI ÜNİTESİ

- Evdeki mutfak, banyo ve hizmetli alanları gibi özel alanlar dışındaki tüm bölücü duvarlar kaldırılarak daha geniş bir görünüm sağlanmış.

- Evin ikinci katında, yatak odası, banyo ve giyinme alanı bulunuyor. Özel tasarım yatağın tam karşısı boydan boya cam. Güneş ışıklarını engellemek için de, kumandayla çalışan tül perde ve kalın perdeler kullanılmış. Yatağın her iki yanında bulunan geçitlerle de geniş banyoya ulaşılıyor.

- Evin üst katında yer alan giyinme bölümü; bütün kadınların imreneceği bir şekilde tasarlanmış. Sayısız ayakkabının bulunduğu ayakkabı ünitesi, Özlem Önal'ın evdeki en çok sevdiği tasarım. Bu tasarım, Alara Koçibey'in de favorisiymiş.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro