eposta yazdır zoom+ zoom-

Ünlü türkücü Bülent Serttaş dolandırıldı bakın ne kadar kaptırdı

Ünlü türkücü Bülent Serttaş dolandırıldı bakın ne kadar kaptırdı

Dolandırıcıların hedefinde bu kez ünlü türkücü Bülent Serttaş vardı. Tekerlekli sandalye kampanyasına destek verdiğini sanan ünlü türkücü çin dolandırıcıların hesabına 15 bin lira yatırdı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 13-09-2017 09:08 - Güncelleme: 13-09-2017 09:08

Türkücü Bülent Serttaş kendisini Erzincan Valisi olarak tanıtıp, yardım kampanyasına katılması için mesaj bırakanları aradı. Telefondaki şahıs Serttaş'tan tekerlekli sandalye kampanyasına destek vermesini istedi. Vali sandığı dolandırıcının ricasını kırmayan Serttaş, verilen hesap numarasına 15 bin lira para yatırdı.

Sabah Gazetesi'nden Dilek Yaman'ın haberine göre, parayı yatırdıktan sonra tekrar aradığı numaranın kullanım dışı olduğunu gören Serttaş, savcılığa başvurdu. Serttaş, kendisini dolandıran şahıslardan şikayetçi oldu. Şüpheli iki kişi Ankara'da tespit edilerek haklarında yakalama kararı çıkartıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ünlü türkücü Bülent Serttaş dolandırıldı bakın ne kadar kaptırdı haberine yorum yapın

tw gp fb rs yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro