eposta yazdır zoom+ zoom-

Ünlü spiker Benan Kepsutlu'dan şok dayak iddiası: Bebeğim düştü

Ünlü spiker Benan Kepsutlu'dan şok dayak iddiası: Bebeğim düştü

Habertürk spikeri Benan Kepsutlu, geçen yıl evlendiği İstanbul İstihbarat Şube Müdürü Özgür Taşdemir’den boşanmak için dava açtı. Kepsutlu'nun dilekçesinde ise şok ifadeler yer aldı. İddiaya göre, Eşi Kepsutlu'nun başına silah dayayıp kolunu kırdı. Kadın spiker gördüğü şiddet nedeniyle karnındaki bebeğini düşürdü.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 16-08-2018 12:31 - Güncelleme: 16-08-2018 12:31

Bugüne kadar onlarca kadına şiddet haberi sunan Habertük TV spikeri Benan Kepsutlu bu kez kendisi şiddet mağduru oldu. Geçen yıl evlendiği İstanbul İstihbarat Şube Müdürü Özgür Taşdemir'den boşanmak için dava açtı. Dava dilekçesinde yazanlar ise okuyanların kanını dondurdu. Yaşadığı şiddet nedeniyle bebeğini düşürdüğünü söyledi.

KAFAMA SİLAH DAYADI...Hürriyet'te yer alan habere göre, Benan Kepsutlu dava dilekçesinde, eşinin kafasına silah dayadığını, ayrılması durumunda ölümle tehdit ettiğini öne sürdü.

Nikahtan 3 ay sonra görevden alınarak müdüriyet emrine çekilen Özgür Taşdemir, Benan Kepsutlu'nun iddiaları üzerine açığa alındı. 

Benan Kepsutlu'nun avukatı açtığı davanın dilekçesinde şu iddialarda bulundu:  "Müvekkilim, evlendiği günden beri eşinden psikolojik, sözlü ve fiziksel şiddet görmektedir.

Eşinden gördüğü şiddet nedeniyle çoğu zaman programlara çıkamamış, öğretim görevlisi olduğu kurumda da derslere girememiştir.

KOLU KIRILDI PLATİN TAKILDI...“Müvekkilim, evlendiği günden beri eşinden psikolojik, sözlü ve fiziksel şiddet görmektedir. Eşinden gördüğü şiddet nedeniyle çoğu zaman programlara çıkamamış, öğretim görevlisi olduğu kurumda da derslere girememiştir. Vücudunun çeşitli yerlerinde morluklar oluşan, kolu kırılan müvekkilin koluna hastanede platin takılmıştır.

BEBEĞİ KARNINDA ÖLDÜ...Müvekkilin gördüğü şiddet nedeniyle bebeği karnında ölmüştür. Bebek 4 aylık olması nedeniyle ancak kürtaj yoluyla alınmıştır. Hasta yatağında darp edilen Benan Kepsutlu’nun saçlarından tutan davalı koca, kolundaki serum girişini çıkartmaya çalışmıştır. Davalı, koruma kararı çıktıktan sonra müvekkili tehdit etmeye, mesaj atmaya, aramaya devam etmiştir. Davalının 1 milyon lira tazminatın yanı sıra aylık 20 bin lira tedbir nafakasına hükmedilmesini ve mal varlığına tedbir konulmasını istiyoruz.”

Kepsutlu ayrıca düğünde takılan 1 milyon liranın kendisine iadesi için de dava açtı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ünlü spiker Benan Kepsutlu'dan şok dayak iddiası: Bebeğim düştü haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Erdal 16 Ağustos 2018 13:06 Ayı ayı ayıı Ayı oldu insanlar. sadist herif

    CEVAP YAZ 0 4

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro