eposta yazdır zoom+ zoom-

Ünlü avukat Parlak'a FETÖ'den beraat

Ünlü avukat Parlak'a FETÖ'den beraat

FETÖ iddiasıyla 8 ay cezaevinde kalan ve ilk mahkemesinde tutuksuz yargılanmak üzere tahliye edilen Avukat Cesim Parlak, bugün bir kez daha hakim karşısına çıktı. Parlak, İstanbul 34. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada hakkındaki tüm suçlamalardan beraat etti.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 09-02-2018 19:55 - Güncelleme: 09-02-2018 19:55

Avukat Cesim Parlak, İstanbul 34. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada, hakkındaki FETÖ suçlamalarından beraat etti. Parlak, Bank Asya'ya para yatırdığı gözaltına alındıktan sonra tutuklanmıştı. Silivri'de 8 ay tutuklu kalan Parlak, geçtiğimiz aylarda tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı.

İstanbul 34. Ağır Ceza Mahkemesi'nde bir kez daha hakim karşısına çıkan Avukat Cesim Parlak, hakkındaki suçlamaları kabul etmeyerek hayatının hiçbir döneminde FETÖ ile irtibatının bulunmadığını söyledi.

BYLOCK KULLANMIYOR

Banka Asya hesabının, terör örgütünün bankayı kurtarmak amacıyla yaptığı çağrıdan önceki bir tarihte açıldığını ifade eden Parlak, örgüt üyeliği iddialarını bir kez daha reddetti.

Savcılık, FETÖ ile irtibatı bulunmadığı ve Bylock kullanmadığı tespit edilen Parlak'ın beraatini istedi. Mahkeme heyeti, araştırılacak başka hususun bulunmadığını belirterek, Parlak hakkındaki tüm suçlamalardan beraatine oy birliğiyle karar verirdi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ünlü avukat Parlak'a FETÖ'den beraat haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Misafir 26 Şubat 2018 15:52 Sekiz ay gibi uzun bir zamandan sonra gerçeklerin ortaya çıkmasına çok mutlu oldum. Sayın Cesim PARLAK ve PARLAK hukuk bürosuna geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim Saygılarımla Leyla YILDIRIM

    CEVAP YAZ 3 43

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro