eposta yazdır zoom+ zoom-

Ülker'den 1 Nisan reklamı için açıklama geldi

Ülker'den 1 Nisan reklamı için açıklama geldi

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker, tepki çeken 1 Nisan reklamıyla ilgili açıklama yaptı. Ülker reklamın bir 'kumpas' olduğunun altını çizdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 01-04-2017 08:13 - Güncelleme: 01-04-2017 08:13

Ülker'in 1 Nisan reklam filmi sosyal medyada yoğun tepki aldı. "1 Nisan'da küçük kardeşlerin ağabeylerine, ablalarına sürprizleri var!" mesajı ile yayınlanan ve "1 Nisan yaklaşıyor, tuhaf şeyler oluyor" şeklinde başlayan Ülker'in reklam filmi gelen tepkiler üzerine yayından kaldırıldı. Reklam filmi için Twitter hesabından açıklama yapan Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker kendilerine "kumpas" kurulduğunu söyledi.

HUKUKİ İŞLEM BAŞLATACAĞIZ

Üker firması da resmi hesabından açıklama yaptı. Açıklamada şöyle denildi:

"1 Nisan kapsamında hayata geçirdiğimiz (küçük kardeş olmak' isimli kampanyamız maksatlı olarak farklı noktalara çekilmeye ve içinde olmayan anlamlar yüklenmeye çalışılmaktadır. Kampanyamız 1 Nisan konsepti kapsamında aile bireyleri ve özellikle kardeşler arasındaki tatlı rekabeti konu almaktadır. Sosyal medyada kast edilen hiçbir konuyla ilgisi yoktur, olamaz. Bu masum şaka günü reklamını farklı noktalara çekenlerle ilgili tüm hukuki haklarımızı kullanacağımızı bildiririz."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ülker'den 1 Nisan reklamı için açıklama geldi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR7 YORUM
  • hatalı 02 Nisan 2017 16:33 patron kime hukuki işlem başlatacaksın? reklamı yanlış anlayıp yorumlayanlara mı? yoksa bu reklamı hazırlayanlara mı? maksadını aşan bir reklam. anlamsız. hata o kadar.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro