eposta yazdır zoom+ zoom-

Uğur Dündar'dan merak uyandıran iddia

Uğur Dündar'dan merak uyandıran iddia

Sözcü'de yazan ünlü televizyoncu Uğur Dündar twitter hesabından attığı 2 mesajla herkesin dikkatini çekti.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 04-03-2014 12:38 - Güncelleme: 28-10-2015 13:14

İNTERNET HABER - Ünlü televizyon anchormani Uğur Dündar, sosyal medyada attığı 2 twitle merak uyandırdı.

Dündar, bir gazetecinin boğaz sırtlarındaki villasının yolsuzluk iddiaları sonrasında istifa etmek zorunda kalan Zafer Çağlayan tarafından ucuz fiyata alındığını öne sürdü.

Herkes boğaz sırtlarında villası olan bu gazetecinin kim olduğunu merak ediyor. İşte Dündar'ın attığı o twitler;

*Hakkında fezleke hazırlanan Zafer Çağlayan, köşesine son verilip kalemi kırılan ünlü gazetecinin Boğaz sırtlarındaki villasını aldı mı?

*4,5 milyon dolarlık villa 3,5 milyon dolara satın alındıktan sonra tapusu Çağlayan'ın yakın dostu bir iş adamının üstüne mi çıkarıldı?

screen-shot-2014-03-04-at-12.33.43-pm.png

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Uğur Dündar'dan merak uyandıran iddia haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR54 YORUM
  • Koruyucu Melek 04 Mart 2014 18:28 SÖZ KONUSU VATAN SA GERİSİ TEFERRUATTIR. Görüldüğü üzere AKP-BDP-PKK ve Dinci Terör örgütü YAMYAM ları ile Vatanımızı, Milletimizi ve Halkımızı soyarak KUL ve YETİM HAKKI yiyen HARAMİLER bir İttifak oluşturmuşlar ve Ülkemize her türlü İhaneti ortaklaşa yapıyorlar. Onun için, kendi Siyasi görüşümüzü bir kenara bırakarak oy kullandığımız yörede AKPKK adayının karşısındaki en kuvvetli aday kim ise oylarımızı o aday da birleştirerek AKPKK' ya DUR demek bir Vatan borcudur. AKPKK'nın adayı karşısındaki en kuvvetli aday MHP'li ise Oyumuzu MHP'li adaya, CHP'li ise CHP'li adaya, İşçi Partili ise İşçi Partisine, Saadet Partili ise Saadet Partisine, Bağımsız ise Bağımsıza verelim ve böylelikle Ülkemize karşı kurulmuş olan İhanet İttifakına DUR diyelim. SÖZ KONUSU VATAN SA GERİSİ TEFERRUATTIR.

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Uğur Dündar
UĞUR DÜNDAR KİMDİR?

İstanbul ilinin Silivri ilçesi Akören Köyü'nde doğdu. Vefa Lisesi'ni bitirdi. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Gazetecilik Enstitüsü'nden mezun oldu. 1970 yılında TRT tarafından açılan bir sınav

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro