Ufak Tefek Cinayetler'de Serhan ve Oya'nın aşk dolu sahneleri!

Star TV'nin kısa sürede fenomen haline gelen dizisi Ufak Tefek Cinayetler 5 Aralık Salı akşamı 7. bölümüyle ekrana geldi. Ufak Tefek Cinayetler son bölümde, Oya ve Serhan'ın romantik sahneleri izleyicileri ekran başına kilitledi. Oya ve Serhan'ın aşk dolu anlarının yanısıra, Sarmaşık'ta işler karıştı. Merve tahtını almak için harekete geçti ve birçok cephede savaştı!

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Şimdi Merve için tahtını geri alma zamanı… Kılıçlar çekiliyor. Sarmaşık kadınları isyanın bedelini ağır ödeyecek! Merve bu hafta aynı anda birçok cephede savaşıyor. Merve, Pelin’e boyun eğdirmek ve Arzu’yu geri kazanmak için kolları sıvıyor. Peki bu o kadar kolay mı?Pelin bir defa gücün tadına varmışken geri adım atar mı?

Star TV'nin kısa sürede fenomen haline gelen dizisi Ufak Tefek Cinayetler 5 Aralık Salı akşamı 7. bölümüyle ekrana geldi. Ufak Tefek Cinayetler son bölümde, Oya ve Serhan'ın romantik sahneleri izleyicileri ekran başına kilitledi. Oya ve Serhan'ın aşk dolu anlarının yanısıra, Sarmaşık'ta işler karıştı. Merve tahtını almak için harekete geçti ve birçok cephede savaştı.

  • Medya 06 Aralık 2017 08:33
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Ufak Tefek Cinayetler'de Serhan ve Oya'nın aşk dolu sahneleri! videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro