eposta yazdır zoom+ zoom-

Ufak Tefek Cinayetler 9.bölüm fragmanı Serhan çıldırıyor

Ufak Tefek Cinayetler 9.bölüm fragmanı Serhan çıldırıyor

Ufak Tefek Cinayetler 9.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 19 Aralık 2017 Salı günü ekrana gelecek olan Ufak Tefek Cinayetler 9.yeni bölümde neler olacak? Gelin hep birlikte Ufak Tefek Cinayetler 9.bölüme bakalım.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 17-12-2017 13:42 - Güncelleme: 17-12-2017 13:42

Star Tv'nin ilgiyle takip edilen hatta Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ı yerinden eden Ufak Tefek Cinayetler 9.yeni bölüm fragmanında Oya ve Edip'in aşkı damga vuracak. Serhan, bu aşka inanmasa da gerçekler karşısında çılgına dönecek. 

Hem senaryosuyla hem de oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Ufak Tefek Cinayetler yayınlanan son bölümüyle büyük ilgi gördü. Oya'nın sevgilisi Edip'in olması adeta 8.bölüme damga vurdu. Herkes merakla 9.bölüm fragmanını bekliyor. Ve herkesin merakla beklediği Ufak Tefek Cinayetler 9.bölüm fragmanı yayınlandı. Gelin hep birlikte Ufak Tefek Cinayetler 9.bölüm fragmanına bakalım.

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜMDE NELER OLDU? Sarmaşık fena karıştı. Merve, Oya'nın Taylan'la; Pelin ise, Serhan'la olduğunu düşünüyordu. Manikürcü ajanın getirdiği kol düğmesi kimin? Serhan'ın mı yoksa Taylan'ın mı? İkisinde de aynı takımdan var, iki kadının da hayatı alt üst olabilir. İkisinin de kocasını kaptırmamak için yapmayacağı şey yok. Kazan kaynıyor! Peki bundan sonra ne olacak? Aşk ve ahlak arasında sıkışıp kalan Oya’yı neler bekliyor? Tüm gücünü kocalarından alan kadınların muhiti Sarmaşık’ta, Oya bekar bir kadın olarak yerini nasıl muhafaza edecek? Arzu cephesindeyse boşanmaya sayılı gün kaldı. Evi Arzu’ya kaptırmış olmayı hazmedemeyen Burcu, Sarmaşık’tan bir ev seçiyor kendine. İşte başarılı olmak için canla başla çalışan Arzu, eski kocası Mehmet ve onun metresi Burcu’yla komşu mu olacak? Oya ve Serhan ikilisi dönülmez bir noktaya geldi. Aşıklar bir karar vermek zorunda. Bundan sonra kendilerini kandırmaları mümkün değil. İmkansız ama inkar edilemeyecek denli hakiki bir aşk onlarınki… Bir o kadar da zor. Bu aşk onları da değiştirecek mi, asla yapmam dedikleri şeyleri yapacaklar mı?

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ufak Tefek Cinayetler 9.bölüm fragmanı Serhan çıldırıyor haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro