eposta yazdır zoom+ zoom-

Ufak Tefek Cinayetler 8.bölüm fragmanı Oya'nın planına bakın

Ufak Tefek Cinayetler 8.bölüm fragmanı Oya'nın planına bakın

Ufak Tefek Cinayetler 8.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 12 Aralık 2017 Salı günü ekrana gelecek olan Ufak Tefek Cinayetler 12.yeni bölümde neler olacak? Ufak Tefek Cinayetler 12.yeni bolum fragmani internethaber'de.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 11-12-2017 11:53 - Güncelleme: 11-12-2017 11:53

Star Tv'de salı günleri ekrana gelen ve ilgiyle takip edilen Ufak Tefek Cinayetler 8.bölüm fragmanı yayınlandı. Merve ve Pelin Oya'dan şüphelenirken Oya yeni planını devreye soktu. Peki Ufak Tefek Cinayetler 8.bölümde neler olacak?

Ufak Tefek Cinayetler 8. yeni bölüm fragmanında sevgilisini arkadaşlarına tanıtmak üzere yemek ayarlayan Oya, özellikler Merve'de şok etkisi yaratacaktır. Evden içeri girdiğinde Serhan ile Oya'yı yan yana gören Merve'nin bakışları ise her şeyi özetler nitelikte olacaktır. İşte, dönüm noktası niteliğindeki Ufak Tefek Cinayetler 8. yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 8.BÖLÜM NELER OLACAK? Sarmaşık fena karıştı. Merve, Oya'nın Taylan'la; Pelin ise, Serhan'la olduğunu düşünüyordu. Manikürcü ajanın getirdiği kol düğmesi kimin? Serhan'ın mı yoksa Taylan'ın mı? İkisinde de aynı takımdan var, iki kadının da hayatı alt üst olabilir. İkisinin de kocasını kaptırmamak için yapmayacağı şey yok. Kazan kaynıyor! Peki bundan sonra ne olacak? Aşk ve ahlak arasında sıkışıp kalan Oya’yı neler bekliyor? Tüm gücünü kocalarından alan kadınların muhiti Sarmaşık’ta, Oya bekar bir kadın olarak yerini nasıl muhafaza edecek? Arzu cephesindeyse boşanmaya sayılı gün kaldı. Evi Arzu’ya kaptırmış olmayı hazmedemeyen Burcu, Sarmaşık’tan bir ev seçiyor kendine. İşte başarılı olmak için canla başla çalışan Arzu, eski kocası Mehmet ve onun metresi Burcu’yla komşu mu olacak?

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ufak Tefek Cinayetler 8.bölüm fragmanı Oya'nın planına bakın haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro