YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2018 23:14 - Güncelleme: 10 Ekim 2018 23:14

Tutkular güçleniyor

Bugün 11 Ekim Perşembe... Jüpiter günündeyiz...

Akrep burcundaki Ay duygularımızı ve sezgilerimizi güçlendiriyor. Meraklı ve hırslı enerjilerle gizli  ve derin konularla ilgilenebilir, ruhsal alanlara çekilebiliriz.

Bugün Akrep  urcundaki Venüs ve Kova burcundaki Mars arasında dik açı etkinleşiyor. Karşı cinsle ilişkiler ve cinsellik ön plana çıkabilir. Ancak  ilişkilerimizde aşırı tutku, şüphe ve kıskançlık gibi zararlı duyguları ve dürtüsel tavırları kontrol etmeye çalışmalıyız.

Akrep burcundaki Ay sabah saatlerinde Neptün ile üçgen görünüm yapacak. Gizli ve spirütiel kavramlara ilgimiz artarken, çevremize karşı daha duyarlı ve hassas davranabiliriz.

Ay öğleden sonraki saatlerde Oğlak burcundaki Plüton ile uyumlu görünümde olacak. Duygularımızı geri planda tutup mantıklı ve ciddi davranabiliriz. Daha önceden girişimde bulunduğunuz hukuksal ve maddi  içerikli bir işte memnun edici gelişmeler olabilir. Çevremizdeki mevki sahibi, konusunun uzmanı kişilerden önemli yardımlar görmemiz de mümkün.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Tutkular güçleniyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro