eposta yazdır zoom+ zoom-

Türkiye'ye tehdit: AB, Türkiye'ye para göndermesin

Türkiye'ye tehdit: AB, Türkiye'ye para göndermesin

Avusturya Başbakanı Kurz, Türkiye karşıtlığı ile bir kez daha sahneye çıktı. Kurz, AB'nin Türkiye'ye para göndermesinin engellenmesini istedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 22-06-2018 21:18 - Güncelleme: 23-06-2018 00:38

Türkiye'deki 24 Haziran seçimleri öncesi Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, Türkiye karşıtlığı ile bir kez daha sahneye çıktı. Türkiye'nin AB üyeliğine karşı çıktıklarını yineleyen Kurz, AB'nin Türkiye'ye para göndermesinin de engellenmesini istedi.

Türkiye'de 24 Haziran'da yapılacak seçimlerden istediği sonuçları çıkarabilmek isteyen Avrupa, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a karşı üst üste açıklamalar yapmaya başladı. Nefret dolu son sözler, Türkiye karşıtlığı ile bilinen Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz'dan geldi.

 ''MİLYONLARCA EURONUN TÜRKİYE'YE AKTARILMASINI İSTEMİYORUZ''

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yönetimindeki Türkiye'nin Avrupa Birliği üyesi olamayacağını belirten Kurz, "Avrupa Birliği'nden yakınlaşma yardımı olarak ilave milyonlarca euronun Türkiye'ye aktarılmasını da istemiyoruz. Erdoğan insanları tutuklattı, bu doğru değil." diye konuştu.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Türkiye'ye tehdit: AB, Türkiye'ye para göndermesin haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR16 YORUM
  • mevhibe inal 23 Haziran 2018 10:13 ABD-İsrail-İngiltere AB ile ganimet! mücadelesinde. Kürt-Türk-Çerkez-Arap hiçbirimizin evlerindeki petler kadar değeri yok, bunu unutmasak iyi olacak.

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro