eposta yazdır zoom+ zoom-

Türkiye Ajdar'ın bu şarkısını konuşuyor!

Türkiye Ajdar'ın bu şarkısını konuşuyor!

Gülben Ergen'in kısa sürede halkın literatürüne giren aşk mesajlarına Hiperstar Ajdar beste yaptı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 19-03-2012 07:52 - Güncelleme: 27-10-2015 22:46

Gülben Ergen'in kısa sürede halkın literatürüne giren aşk mesajlarına Hiperstar Ajdar beste yaptı. Şahdamarım skandalını 2 günde besteleyen, 1 günde de okuyan Ajdar'ın son şarkısı 'Şahdamarım 'şarkısı çok konuşulacak.

'Nane nane' ve 'çikita muz' gibi şarkılarıyla sanal alemde olay yaratan ve televizyon fenomeni haline gelen Ajdar, Gülben Ergen'in 'Şahdamarım' skandalından esinlediği şarkısıyla yine olay yaratacağa benziyor.

Ajdar'ın magazin dünyasında olay yaratan şarkısı TNT ekranlarında yayınlanan 'Kırmızı Halı' adlı magazin programında ilk kez yayınlandı. Gülben Ergen'in 'Şahdamarım' skandalı magazin dünyasında derin etki yaratırken, bu skandal Ajdar'ı da hareket geçirdi. Gülben Ergen'in gizemli sevgilisine çektiği mesajlardan etkilenen Ajdar, hemen kaleme kağıda sarılıp, skandala özel bir şakı besteledi.

Böyle bir şarkıyı bestelemeyi düşünmediğini söyleyen Ajdar, Gülben Ergen'in mesaj skandalından sonra böyle bir şarkı bestelemeyi düşündüğünü söyledi. Şarkıda hint ezgileri olduğunu ifade eden Ajdar, ilk klipte dans etmeyi de ihmal etmeyeceğini söyledi.

PAYLAŞ tw fb

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro