Türk bayrağını PKK'lı teröristlere vermeyen kadın!

İngiltere'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı görebilmek isteyen Türk vatandaşları, Türk bayraklarıyla caddelere indi. Ülkede yaşayan terör örgütü yandaşları da protesto için bölgeye gitti.

Bu sırada ellerinde Türk bayrağı olan herkese saldırmaya kalkışan PKK yandaşları, İngilz polisi tarafından engellendi.

TÜRK BAYRAĞINI YERE ATACAKTI....Polisleri atlatarak bir kadının üzerine saldıran PKK'lı teröristler, Türk bayrağını kadının elinden alarak yere atmak istedi.

Yürüme problemi olan kadın, PKK'lıların saldırısına karşı koydu, Türk bayrağının yere atılmasına izin vermedi. İşte o anlar...

  • Güncel 17 Mayıs 2018 22:00
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Türk bayrağını PKK'lı teröristlere vermeyen kadın! videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR5 YORUM
  • Özet geçtim 18 Mayıs 2018 01:22 Güçleri yetmediğinde mağduru oynarlar, insan haklarından, demokrasiden dem vururlar. Ellerine bir güç veya bir fırsat geçse zalimin en beteri olurlar. Onlardan kimileri İslam olmuşlardır ki insanların en güzellerine örnek gösterilecek seviyededirler. kimileri de beni israile benzemiş şirkte de zulümde de en ileriye gidenlerden olmuşlardır. baş kaldıran, nankörlük edenlerdir. kendileri gibilerle yaşamaları için onlara bir parça toprak verilecek olsa bir süre sonra birbirlerinin leşlerini yiyecek duruma geleceklerdir. insanın hayvandan aşağı olabileceğinin kanıtı niteliğindedirler. Onların dilleri aksini söylese de aslında bir soyları da yoktur. herhangi bir soya onlardan dolayı kötü laf gelmemesi için onlara "soysuz köpek" denmesi en uygunudur. Onları kabul edecek bir soy yoktur ve herhangi bir soyun arkasına sığınarak kendilerine laf söyletmemek gibi bir lüksleri de yoktur. İnsan olmayanın soyu da olmaz.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro