eposta yazdır zoom+ zoom-

Türel Elmalı’da esnafla kucaklaştı

Türel Elmalı’da esnafla kucaklaştı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Elmalı’da esnafla kucaklaştı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 14-08-2018 14:09 - Güncelleme: 14-08-2018 14:09

Elmalı pazarını ziyaret eden Başkan Türel esnafın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Başkan Türel sıcak, samimi bir şekilde ağırlandığı Pazar esnafının yer sofrasına oturdu, onlarla azık yedi.

Her gittiği ilçede yoğun ilgiyle karşılanan Antalya büyükşehir belediye başkanı Menderes Türel, Elmalı’da kültür merkezi açılışı öncesinde esnaf ziyareti yaptı. Elmalı’nın her Pazartesi kurulan Pazar alanını ziyaret eden Başkan Türel esnafla kucaklaştı. Karşılarında Başkan Türel’i gören Elmalı esnafı ve halkı, samimi bir şekilde karşıladıkları Başkan Türel’e yakın ilgi gösterdi.

El öptü, kucaklaştı

Hem Pazar esnafı hem de alışveriş yapan vatandaşla el sıkışan, büyüklerinin elini öpen Başkan Türel’e Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin de eşlik etti. Keyifli bir Pazar ziyareti yapan Başkan Türel, kendisini yer sofrasına davet eden esnafı da kırmadı. Onların azığını paylaşan Başkan Türel, esnaftan helallik isteyerek ayrıldı.

Yakın ilgi mutlu etti

Başkan Türel, 7’den 70’e herkesle el sıkıştı. Çocuklarla çak yaptı. Bazı tezgâhlarda meyvenin tadına baktı. Esnafa hayırlı pazarlar ve hayırlı işler dileyen Başkan Türel, vatandaşların hal ve hatırını sordu. Kendine gösterilen yakın ilgi karşısında mutlu olan Başkan Türel’e ziyaretinde, AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Birol Ekici, ve diğer bürokratları da eşlik etti. 

PAYLAŞ tw fb gp

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro