eposta yazdır zoom+ zoom-

Trump'tan Almanya'ya çok ağır suçlama! Rusya'nın esiri...

Trump'tan Almanya'ya çok ağır suçlama! Rusya'nın esiri...

ABD Başkanı Donald Trump, NATO zirvesi için gittiği zirvede Almanya'yı "Rusya'nın esiri" olmakla suçladı. Trump'a göre Almanya, Rusya'dan gaz aldığı için Rusya'ya esir düştü...

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 11-07-2018 10:52 - Güncelleme: 11-07-2018 11:25

ABD Başkanı Donald Trump, Brüksel'deki NATO zirvesi henüz başlamadan Almanya'yı hedef alan açıklamalar yaptı. Trump, Almanya'nın Rusya ile yaptığı 'uygunsuz' gaz anlaşması nedeniyle Moskova'nın 'esiri' haline geldiğini savundu.

NATO zirvesi öncesinde NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ile kahvaltıda bir araya gelen Trump "Almanya Rusya'nın bir esiri çünkü enerjisinin çok büyük bölümünü Rusya'dan sağlıyor" dedi.

ONLARI RUSLARDAN KORUMAK İÇİN PARA ÖDEMEMİZ UYGUNSUZ... ABD Başkanı Trump, en zengin Avrupa ülkesi olan Almanya'nın Moskova ile gaz anlaşmaları yapılmasını desteklerken ABD'nin Avrupa'ya Rusya'dan korunmaları için para ödemesinin 'uygunsuz' olduğunu da söyledi.

BİZİM ONLARI KORUMAMIZ GEREKİYOR... Daha önce AB ülkelerini NATO'nun savunma harcamalarına yeterince katkı yapmamakla eleştiren Trump sözlerini "Rusya'ya milyarlarca dolar ödüyorlar. Ve bizim onları Rusya'ya karşı korumamız gerekiyor" diye sürdürdü.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Trump'tan Almanya'ya çok ağır suçlama! Rusya'nın esiri... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR5 YORUM
  • Misafir 11 Temmuz 2018 12:52 2)hatta,marttaki yerel seçimlerin üçü bir arada şeklinde olması isteği ağır basıyormuş.2019 martında üçü bir arada seçim kararı verirlerse şaşmayın.başkanlık,genel,yerel seçimleri martta üçü bir arada olabilir.ekonomik olarak sıkışan erdoğan,dünyaya şirin gözükmek,göz boyamak başta avrupa ve abd ile yiyi geçinmek politikasına geçecekmiş.tabi bu durum, vartayı atlayana kadar sürer.eğer sizi aldatabilirse,oyun ve hedeflerini gizlice ve sinsica devam edecektir.huylu huyundan vaz geçmez,derler.

    CEVAP YAZ 2 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro