eposta yazdır zoom+ zoom-

Trump'ın mikrofonu açık kaldı herkes duydu

Trump'ın mikrofonu açık kaldı herkes duydu

ABD Sahil Güvenlik Akademisi mezuniyet töreninde ABD Başkanı Trump'a yapılan kılıç esprisini mikrofon açık unutulunca herkes duydu. Bakın Trump o sözlere nasıl cevap verdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 18-05-2017 14:12 - Güncelleme: 18-05-2017 14:12

 ABD Sahil Güvenlik Akademisi mezuniyet töreninde ABD Başkanı Trump'a bir kılıç hediye edildi. Güvenlik Bakanı John Kelly, Trump'a dönerek, "İsterseniz o kılıcı basının üzerinde kullanabilirsiniz efendim." diyerek espri yaptı. Trump da gülerek, "Evet" diye karşılık verdi.

ABD basının sürekli kendisini hedef aldığına dikkat çeken Trump, "Tarihte hiçbir politikacıya daha kötü ve adaletsiz olunmadı." ifadesini kullandı.

Yeni mezun öğrencilere, eleştirilerin kendilerini yıldırmaması gerektiğini belirten Trump, şunları kaydetti: "Saldırılar sizi daha da güçlendirmeli. Eleştiriler sizi asla yıldırmasın. Doğrularınızdan asla vazgeçmeyin. Ben Washington medyasına ve özel çıkar gruplarına hizmet etmek için seçilmedim. Ben bu ülkenin unutulmuş kadın ve erkeklerine hizmet etmek için başkan oldum.”

'İSTERSENİZ O KILICI BASININ ÜZERİNDE KULLANABİLİRSİNİZ'

Yeni mezun öğrenciler tarafından Donald Trump'a kılıç hediye edildi. Trump, kılıcı alarak poz verdi. Ardından yerine oturduğu sırada yanında bulunan İç Güvenlik Bakanı John Kelly, Trump'a dönerek, "İsterseniz o kılıcı basının üzerinde kullanabilirsiniz efendim." diyerek espri yaptı. Trump da gülerek, "Evet" diye karşılık verdi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Trump'ın mikrofonu açık kaldı herkes duydu haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Misafir 18 Mayıs 2017 15:42 Tayyip Korumalarının Dünya medyasına haber olan Amerikan vatandaşlarına saldırının ardından ABD Dışişleri’nden Sözcü Heather Nauert açıklamada, “konuşma özgürlüğüne verilecek uygun yanıtın asla şiddet olmadığı” belirtildi!...

    CEVAP YAZ 1 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro