Trende ateşli şekilde öpüşmeye çift yolcuların tepkisini çekti

İngiltere'de Blackpool'dan Manchester'a giden trende öpüşmeye başlayan çift işin dozunu kaçırınca yolcuların tepkisini çekti.

TRENDE ÇOCUKLAR DA VARDI Sevgilisinin kucağında oturan kadının trendeki yolculara aldırmadan ateşli bir şekilde öpüşmeye devam etmesi diğer yolcuları rahatsız etti. Trende çocukların olması da vatandaşların tepkisine sebep oldu.

Adının Olly olduğunu söyleyen bir vatandaş, trende olduğunu ve görüntülerdeki çiftin sarhoş ya da uyuşturucunun etkisinde gibi göründüğünü söyledi. Genç kadın, trende çiftin arkasında ve önünde oturan çiftlerin durumu fark edince uzaklaştıklarını anlattı. Ateşli çiftin trende görevli kondüktöre bildirilmesine rağmen kendilerine müdahale edilmediğini ve çiftin Manchester'a yolculuklarına devam etmelerine izin verildiğini belirtti.

"GEREKEN YAPILACAK" Olayın 20 dakika sürdüğü öğrenilirken tren şirketinden bir yetkili , "Şirketimiz tüm müşterilerimiz için güvenli bir ortam sağlamayı ilke edinmiştir. Bu tip herhangi bir davranışa sıfır tolerans yaklaşımını uyguluyoruz. Bu olay soruşturma altında ve gereken şeyin yapılmasını sağlayacağız." dedi.

  • Güncel 15 Mayıs 2018 17:01
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Trende ateşli şekilde öpüşmeye çift yolcuların tepkisini çekti videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro