YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 25 Ağustos 2018 12:23 - Güncelleme: 25 Ağustos 2018 12:24

Toprak üçgeni güven veriyor

Bugün 25 Ağustos Cumartesi... Satürn günündeyiz...

Kova burcundaki Ay güne idealist ve özgür enerjiler veriyor. Sabah saatlerinde Ay, Terazi burcundaki Venüs ile uyumlu, Akrep burcundaki Jüpiter ile dik açı yapacak. Özgüven ve iyimserliğimiz yükselebilir. Özellikle çevremizdeki kadın figürlerle ilişkilerimiz daha rahat ilerleyebilir. Arkadaşlarımızla birlikte olabilir, organizasyonlar içerisinde yer alabiliriz. Kültürel etkinlikler ve sosyal medya faaliyetleri de verimli olabilir.

Ay 07:38’den sonra boşlukğa girecek ve günün geri kalan bölümünde boşlukta ilerleyecek. Yeni konular yerine süregelen işlerle ilgilenmek daha doğru olabilir.

Bugün Başak burcundaki Güneş ve Oğlak burcundaki Satürn ve Boğa burcundaki Uranüs ile üçgen görünümde olacak. Güçlenen toprak elementi güç, güven ve istikrar beklentimizi arttırabilir. Uzun vadeli plan ve programlarımıza yönelebilir, sürpriz ve güçlü destekler de bulabiliriz. Yarın meydana gelecek dolunay bir süredir üzerinde çalıştığımız konuların tamamlanması ve sonuçlanmasına imkan verebilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Toprak üçgeni güven veriyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro