eposta yazdır zoom+ zoom-

Tofaş 2. Satış Akademisi için başvurular başladı

Tofaş 2. Satış Akademisi için başvurular başladı

Tofaş, otomotiv sektöründe çalışmak isteyen gençlere yönelik planlanan ikinci "Satış Akademisi"ni hayata geçirecek.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 10-03-2017 05:30 - Güncelleme: 10-03-2017 05:30

Tofaş'tan yapılan açıklamaya göre, Tofaş’ın otomotiv dünyasını gençlere tanıtarak, potansiyellerini ortaya koymalarını hedeflediği “Satış Akademisi” programına katılım süreci başladı.

Kariyerine otomotiv sektöründen başlamak ve satışın tüm yönlerini uzmanlarından öğrenmek isteyen gençlere yönelik tasarlanan akademi, üç haftalık bir eğitim programını kapsayacak. 

Mart ayı sonuna kadar başvuru yapan gençler arasından seçilecek katılımcılar, Koç Üniversitesi ve Tofaş Akademi iş birliği ile geliştirilen eğitim programının ardından, Türkiye genelindeki Fiat bayilerinde, iki ay süre ile çalışarak deneyim kazanacak. Koç Üniversitesi ve Tofaş Akademi iş birliği ile hazırlanan eğitim programını sunan Tofaş, stajını bitiren gençlerin tamamına Fiat bayilerinde istihdam sağlamayı da hedefliyor. 

Birincisi geçen yıl düzenlenen akademiye 8 bin 400 başvuru arasından seçilen 35 gencin eğitim ve stajını tamamlayarak iş hayatına başlamasının sağlandığı kaydedilen açıklamada, katılımcıların tüm konaklama ve eğitim masraflarının Vehbi Koç Vakfı'nın desteğiyle Tofaş tarafından karşılandığı bildirildi.

Adaylar, eğitim programıyla ilgili başvuru süreci ve ayrıntılı bilgilere "www.satis-akademisi.org" internet sitesinden ulaşabilecek.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Tofaş 2. Satış Akademisi için başvurular başladı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro