eposta yazdır zoom+ zoom-

Titans'ın ilk fragmanı geldi!

Titans'ın ilk fragmanı geldi!

2018 Comic Con tüm hızıyla devam ederken, DC’den sürpriz bir şekilde Titans fragmanı geldi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 20-07-2018 16:22 - Güncelleme: 20-07-2018 16:22

Titans ekibi Justice League ekibine nazaran daha espirili ve renkli bir takım. En azından çizgi romanlarda ve animasyon filmlerinde öyle. Ancak tanıtımda karşımıza çıkan tonlama bu yapımlardan daha farklı bir çizgide ilerliyor.

Karşımızda diğer yapımlardaki gibi kahraman olmaya hevesli bir grup genç bulunmuyor. Aksine çok daha karanlık, gerilim dolu bir fragman karşımızda duruyor. Dick Grayson’ın Robin’inin yer aldığı fragmanda Batman için de pek hoş sözler söylenmiyor. Bu durum Batman severleri biraz kızdırabilir. 

Dizi, karakterlerimizin henüz bir grup oluşturmadan önceki döneminde başlıyor. Teagan Croft tarafından canlandırılan Raven, yardım için Brenton Thwaites’in hayat verdiği Dick Grayson’ın yanına geliyor. 

Ekibin diğer iki üyesi Beast Boy ve Starfire’ı da çok kısa süre görme şansına eriştiğimiz fragman karşımıza oldukça kaliteli bir yapım çıkacağının göstergesi. CGI lar o kadar da iyi olmasada bir dizi için geçer not alacak cinsten. Dizide Raven’a yardım edecek olan Robin’in ise Batman ile bağlarını kopardığını görüyoruz.

Bakalım Robin'in Nightwing'e geçiş sürecini dizi bizlere nasıl aktaracak. Dizinin henüz ne zaman vizyona çıkacağı da bilinmeyenler arasında.

Kaynak: Teknolojioku

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Titans'ın ilk fragmanı geldi! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro